Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AdventurerTomcs kérdése:

Csak nekem tűnik úgy hogy Esztergom és környékén ritkák a "normális" lányok? Ez alatt azt értem hogy olyan lányok akik nem party k*rvák.

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 00:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
a szünetben Esztergom környékén leszek;)
2016. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ritkák... NINCSENEK :D Én még nem találkoztam itt olyan lánnyal, aki normálisan állna a fiúkhoz. Két fajta van: 1. Mindent mindenkivel 2.Semmit senkivel.....


Amúgy biztos vannak, csak gondolom az ilyen lányoknak általában van már barátjuk.


Nade mindegy, én már elfogadtam a sorsom :D

(Jobb és bal kezem még nem vert át, nem használt ki, stb. :D........)

2016. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wolf0101 ***** válasza:
Hat nem nagyon talaltam a kozelbe en se. De egy csajba megis beleszerettem, aki tenyleg rendes.
2016. márc. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wolf0101 ***** válasza:
Szoval ot ismerem egyedul ugy hogy nem egy k***a
2016. márc. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én éreztem úgy egyszer, hogy találtam egy normális lányt, aki más, aztán mégis egy k'rva volt :D


De lehet te kifogtad a környéken élő egyetlen normális lányt :D

2016. márc. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem csak Esztergom környékén, hanem országszerte..
2016. márc. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azert az Esztergom környéki fiúk sem szólalhatnának meg..persze tisztelet a kivételnek, de én itt még nem igazán talalkoztam olyan fiúval akinek nem csak a dugason jart az esze es egyreszt kitudott nyögni ket egybefüggő mondatot másrészt nem 5 lányt fűzött egyszerre.. És igenis vannak Esztergom környékén nem ribizlik! :D
2016. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek: Esztergomban van a Franka, tehát fiúkból nincs hiány, és hidd el: a Frankába elég sok normális srác jár. Nem kell félni, az iskolának a fele se vallásos, az csak a látszat.


Lányok Esztergomban... én azt tapasztaltam, hogy vagy senki nem elég jó, vagy mindenki jó de ha lehet akkor egyszerre tíz, vagy szimplán sokan olyanok mintha aszexek lennének.


18f

2016. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szántó Maja válasza:
Gyere fel Budapestre! (várlak! :) )
2016. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy ott a Franka és nyilván vannak normális fiuk a környéken ezert is írtam, hogy tisztelet a kivételnek. Ez csak az én véleményem meg tapasztalatom, hogy ugy ahogy a lanyokbol Szerintetek nincs sok normális ugy szerintem a fiukbol sincs.. De természetesen biztos akad mindkét nemből kivétel.:d
2016. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!