Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a gond vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond vagy csak egyszerűen nem találom a szerelmet?

Figyelt kérdés
2015-ben 3-szor sikerült csajt szereznem de csak 1 hónapig tartott és vége lett neki pedig csökkentettem a kockaságon is ahelyett hogy napi 5-6 órát kockulok helyette napi 1-2 órát szoktam mostanába kockulni 15 vagyok és nem értem miért van ez pedig most szükségem lenne barátnőre és egyszerűen nem találom a szerelmet. Ha valaki tud valami tippet adni annak nagyon Megköszönném.

2016. márc. 28. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak várj, aztán majd jön, fiatal vagy még, bőven van időd😊
2016. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is csak azt tudom mondani, amit az elozo valaszolo. Van meg idod, ne aggodj:) Egyebkent ha nem akarsz olyan gorcsosen baratnot, sokkal hamarabb rad fog talalni, mert nem azon kattogsz, hogy most nincs es mikor lesz, hanem valami mason, es igy eszre sem veszed es mar kettesben filmeztek egy szombat esten:)

Amugy ha pedig szeretned a lanyokat jobban megnyerni, akkor legyel kedves, mosolyogj, nevettesd meg oket. Ez a normalis lanyoknal mar felsiker:)

2016. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!