Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan itt aki az internete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt aki az interneten ismerkedett meg egy fiúval és később kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van.✋

Én :D de már régebben volt és sajnos szakítottunk :/

2016. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van, 3 évig voltuk együtt egy játékban ismerkedtünk meg :)
2016. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is neten ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal. Egy ilyen ismerkedős oldalon ìrt rám. Sokan írtak és kezdetben a nevét se tudtam majd azt vettem észre hogy mindennap írt nekem. És most együtt vagyunk lassan 1 éve
2016. ápr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak,gratulálok nektek!!!
2016. ápr. 3. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
aha, kb fél évig voltunk együtt, és találkoztunk 2x. nem volt rossz, de az utolsó 2 hónapban állandóan arról küldött fotót, amit épp kapott, meg náluk mi történik, otthon/suliban, és egy kis érdeklődést sem mutatott felém, ezvan. :D
2016. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
persze, de azért légy óvatos:)
2016. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2012-ben egy játékban.6 hónapos a babánk.(persze nem tinik vagyunk) :D
2016. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ismerkedhetünk ha szeretnél irj rám és ird a korod
2016. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
En neten ismerkedtem meg a baratommal,es mar tobb mint egy eve egyutt vagyunk es nagyon rendes fiu ritka az ilyen️
2016. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én. Arab sràc volt, de olyannyira megöl a hiánya hogy lassan bolond leszek. 100 napig voltunk együtt, majd dobott.,:) mindenesetre neked sok sikert!
2016. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!