Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem tetszik senki?

Figyelt kérdés

Ott kezdodik az egesz, hogy van egy viszonzatlan szerelmem, mert csak baratok vagyunk a lánnyal. Probálom elfelejteni de nem megy. Probalok keresni más lányt, de egyik se tetszik úgy igazán, vannak szepek de egyik sem az igazi.. Egyik lány se fog meg igazán...(meleg nem vagyok fiuk nem vonzanak es nem tetszenek)

Mért nem tetszik más lany hogy vegre elfelejtsem ezt a szerelmet? Mért nem "fog meg"más lány? Talan pont azért mert bele vagyok szerelmesedbe másba? 16/F



2016. ápr. 4. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Hu hallod mint ha en irtam volna ezt a kerdest, pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. Jo volna erre valami megoldas :(
2016. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom az időt a barátodnak!:) Várj, és ki fog derülni...

Ha tényleg senki más nem fog meg, nem tudsz mit tenni:/

2016. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azt hogyan erjem el hogy mas is meg fogjon ugy mint az a lány?
2016. ápr. 4. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod csak úgy elérni, hogy most ez a lány engem meg kell fogjon..sajnos ezt így nem lehet. Próbáld azt, hogy lásd a lányokban a szépet, próbálj ismerkedni velük és ne a külső vagy a pletykákról ítéld meg őket. :) Még a végen a szerelmed lesz féltéleny, ha más lánnyal jársz ;)
2016. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!