Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért irkálnak nekem mindenfél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkálnak nekem mindenféle random pasik fbn?

Figyelt kérdés

ugyanabban a városban laknak mint én, de nem ismerjük egymást, és feszt bejelölnek és folyamatosan irogatnak, már úgy idegesít, mert élőben meg alig beszélek fiúkkal :( ez miért van? hogy fbn mindenki engem szúr ki, amúgy meg rám se néznek? kajak tök kiakasztó :( pedig amúgy szeretnék pasit, csak nem ilyen töketlen fészbuklovagot:( és amúgy szerintetek is gáz a neten ismerkedni? mármint társkeresés szempontjából, barátkozni még úgy oké (bár azt se értem mér jó)

bocs ha kicsit értelmetlen lett xd

16/l



2016. ápr. 25. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalom hiányosak és csak ott mernek kezdeményezni. Meg 2menő" a neten a te korosztályodban. Inkább akivel akarsz valamit mond meg nyíltan hogy élőben beszélgessetek mert fb-n nem szeretsz. Ha nem töketlen akkor keresni fog.
2016. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyszerűbb úgy ismerkedni, mint élőben.

Szerintem nem gáz neten ismerkedni, én is így ismertem meg a barátom, akivel azóta 5 éve vagyunk együtt. Ja, élőben sose mert egy lányhoz sem odamenni előttem, de rém aranyos, kedves srác. Nekem ez jobban bejön mint a nagydumás menő csávók.

2016. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz neten ismerkedni...haladni kell a korral. Ha téged zavar ne írj vissza vagy ha bejelöl vadideen minek jelölöd vissza? Mostani barátommal egy külföldi társkeresőn keresztül ismerkedtem meg ( 9 hónapja együtt vagyunk)és renegetegen onnan ismerkednek persze vannak veszélyei ne hogy pedot fogjál ki vagy egy bolondot de mindenhol van remény XD

18/l

2016. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit azért gáz, egy "szia" neten egyenlő azzal, hogy "szia élőben nincs tököm csak itt", ennek ellenére pont pár napja mentem ellent saját magamnak és kezdeményeztem facebookon.


Egyelőre úgy érzem hiba, szóval élettapasztalat-megosztás: ne...

2016. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a neten ismerkedessel szerintem nincs gond... egyáltalán nem gáz... ha valaki gyáva úgyis kiderul... feltetelezem azért írnak mert szép vagy csak eloben gyávák
2016. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, bár nem hinném hogy ezeknek a srácoknak önbizalomhiányuk van:) arra esetleg valakinek van vmi tippje hogy hogy koptassam le finoman egyik másik idegesitobb uriembert? Xd
2016. ápr. 26. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

nem valaszolsz nekik, ilyyen kva egyszeru.


amugy tedd privatta a kepeid es a profilkeped ne legyen kvas. mindjar kevesebben irnak majd.

2016. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy k*rvás a profilképem??
2016. máj. 1. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az-e, csak mondom, h ne legyen..ha nem az akkor ennyi.

:D GOndoltam, hogy magadra veszed, istenem.

2016. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!