Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek ha egy lány szőrösebb az átlagnál. Olyan szőrös mint egy fiú. Próbálok tenni ellene de nem mindig megy. El tudjátok fogadni az ilyet. Egy 17 éves lány vagyok.

2016. ápr. 29. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik. Ha te sem vagy megelégedve vele, akkor szerintem próbáld meg leborotválni.
2016. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szoktam borotválni, de néha semmi kedvem hozzá.
2016. ápr. 29. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia ugyanez a problemam. Hiaba borotvalom 2 nap utan ujra lehetne. Es sajnos hasamon is van onnan meg nem szeretnem borotvalni.
2016. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozik magával és tesz ellene nem zavarna 17/F
2016. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én mindenhol borotválom, mert az gyorsabb. Örülj neki hogy neked csak a hasadon van.
2016. ápr. 29. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira extrém eset és próbál tenni ellene akkor persze, elfogadnám így :)
2016. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem csak a hasamon, de meg ott is.
2016. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy lány esetében azért mindenképp szerencsés küzdeni ellene és idővel megtalálni a leghatékonyabb módot. Maga a kérdés, hogy tetszik-e... hát nem. Viszont ha tesz ellene, elfogadható.

(Arcon, mellnél, hason azért eléggé csúnya tud lenni a kicsi szőr is lányok esetében, tehát tegyél ellene.)

2016. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Többnyire nem látszik rajtam, csak a karomról nem szedem. De néha kicsit nem borotválom, főleg télen.
2016. ápr. 29. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira feltűnő és ahogy mondtad borotválod is akkor nem hiszem hogy zavarna. Szóval ha amúgy szimpatikus vagy és tetszel akkor ez nem változtatna semmin :)
2016. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!