Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak tetszik de nem valószínűl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tetszik de nem valószínűleg hogy lesz bármi is. De beszélni akar. Miről beszéljek vele? Bővebben

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de állítólag van barátja fb jelöltem és alig beszéltünk egy-két mondatot kicsit zárkózott legalábbis ezt vettem le fb keresztül. Szűk szavú és attól félek h majd mikor véletlen össze futunk mert arra megy mint én akkor is szűkszavú lesz kicsit zárkózott és beáll a csend..:D A lány teljesen ismeretlen csak láttuk egymást. Ilyen lánnyal miről lehet beszélni?:D
2016. máj. 6. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, akkor mégis mit akarsz tőle? Amúgy meg ha alig ír vissza neked 1-1 szavas válaszokkal, az egyértelműen azt jelzi, hogy nem érdekled, és le akar koptatni, csak nem akar bunkó lenni, ezért valamennyit azért visszaír...
2016. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!