Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az osztálykiránduláson lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálykiránduláson lesz medence, amibe én szándékozok fürdeni. Viszont utálom az egybe fürdőruhakat, csak bikini. Vannak elhízott srácok az osztályban es nekem kockás a hasam. Nagyon gaz lesz?

Figyelt kérdés

Ja es tudom h szerelmes belém valaki az osztályból es nem fog nagyon nyomulni rám?

15/l



2016. máj. 12. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Miert lenne gáz? Vedd fel azt amiben jol èrzed magad ès ne foglalkozz a kover fiukkal nem te tehetsz rola (ģondolom) h ilyenek vessenek magukra ha feltekenyek. Ès senki olyannak ne hagyd hogy rád másszon akit nem szeretsz mert akkor ha hagyod kesobb is megteheti. Koptasd le de csak kedvesen ;)
2016. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned, inkább büszke lennék a helyedben, aztán ha nyomulnak hát nyomulnak. Nem kell odafigyelni rájuk. :)

15F

2016. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zedricht ***** válasza:
100%
Nekik is lehetne kockás hasuk, ha tennének érte. Abba menj amibe jól érzed magad, ne érezd rosszúl magad azért mert jobban nézel ki náluk.
2016. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🤗
2016. máj. 12. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Kedves valaszolok,ha a kerdezo 35-40 kg ami valoszinuleg igy van,eltudom kepzelni milyen nagy munka lehet benne.:D

Konnyu dolog,csak kell sokat koplalni es napi 1x enni.

2016. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó hat elmondom neked h rendesen eszek, egész nap csak eszek csak van egy olyan dolog h edzés de persze ezt te nem ismered. Es elmondom hogy bőven 40 felett vagyok
2016. máj. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!