Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok "darkosabb"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok "darkosabb" stílusú lányokat?

Figyelt kérdés
Valamiért nekem a kicsit sötétebb stílusú lányok jönnek be, de nem nagyon találkozom olyanokkal. Tudnátok mondani valami helyet, ahol lehet velük találkozni? Akár legyen az rendezvény is.
2016. máj. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
ez engem is érdekelne
2016. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Én folyton feketében vagyok fekete sminkkel és emo hajjal, rockot hallgatva. Hogy hol találkozol velünk? Sehol. Én is itthon vagyok folyton. Ha kénytelen vagyok kimozdulni, akkor se láttam még sok ilyen csajt pláne nem egy helyen. Szerintem keress rendes lányt, mert tudom magamról, hogy mellettem boldogtalan lennél. És ha egy igazi darkos csajt akarsz nem csak divatmajmot, azok mind olyanok, mint én.
2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ hova valósi vagy. pesten volt egy hely, de már rég bezárt..szóval a legutolsó esélyed koncertek és az utca. Dürrerben ha olyan a fellépő akkor látni párat, ill utcán is találni hébe hóba csak ahhoz meg bátorság kell. Én inkább rocker lányokat preferálom, de nem az igénytelen szarok, hanem hogy látszik rajta h rocker és igényes is..na hosszú idő után összejött lévén egy busszal járunk:D
2016. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2/3


válaszát olvasva ha nem ismerném a hasonló stílusú lányokat akkor azt mondanám hogy kamuzik, de mivel ismerem így annyit mondok hogy részben igaza van, részben nem.

Volt egy gót csaj akivel iszonyatosan összeakartam jönni mert olyan jó egyénisége volt stilusilag. Eléggé bántó volt velem lévén szokásos csalódások amik érték. Viszont nem adtam fel, bokoltam neki és mivel érdeklödő volt ahogy én is elég sokat tudtunk dumálni zenéről, filmekről, sorozatokról, ki hol élne szivesen stb. elkezdett ő is rámírni és megtört a jég..a sztori lényege végül az hogy nem jöttünk össze mert elbasztam:D ha az ilyen úgymond "darkos" csajok találnak egy megfelő párt maguknak akkor igen is tudna működni egy kapcsolat.

2016. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elsőre facebookon az ismerkedős csoportokat nézném meg, illetve az ilyen társkeresőket fiataloknak mint a Tinder vagy a Badoo. Plusz ha szeretsz metal/rock zenéket hallgatni akkor menj el koncertekre barátokkal.
2016. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!