Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, miért nem lehet kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért nem lehet kedves, rendes fiút találni manapság?

Figyelt kérdés
A fiuk nagy része vagy bunkó vagy annyira rámenős hogy az már zavaró. (17-19 éveseket között gondolom a dolgot) L/16

2016. máj. 26. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz ajtón kopogtatsz
2016. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a lányok többségének a pimasz, rámenősebb arcok jönnek be (akár tudat alatt is ) így nem csoda, hogy ebből több is van
2016. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj én is ilyen vagyok ebből látszik hogy még vannak ilyenek 17/F
2016. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelen!:) 17/F
2016. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
mert mind segfejek vagyunk
2016. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány fiúval ismerkedtél, hogy ezt a következtetést vontad le :/.

17F

2016. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak alkalmazkodnak a többlet igényekhez, mint ahogy irták több csaj akar bunkó srácot. a nők igényeinek a változásával változnak a férfiak is. már aki.
2016. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a jó csaj lekoptatta őket elég durván és most otthon kockulnak.
2016. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen srác vagyok tizennyolc éves es nem merek kezdeményezni senkinél pedig hallottam már, hogy tetszek egy par lánynak de a régi sérelmek miatt az tudatosult bennem, hogy nem vagyok elég jó senkinek, arra akarok célozni, hogy a normális srácokat nem árt ha te is próbálod keresni őket vagy a közelükben lenni, ne várd tőlük, hogy olyan nyomulós, csajozos mindegy minden alapon rad ugranak, főleg ha szép is vagy akkor kevés ilyen srác fog nálad kezdeményezni.
2016. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani hogy ne általánosíts. A normális fiúk nagy része elnyomásban él ezek miatt a mai páva divatfiúk és társaik miatt. A normálisak meg úgy gondolják hogy a lányoknak azok jönnek be így nagyrészük nem is próbálkozik. Úgy gondolják magukról hogy úgysem jönne össze nekik semmi, úgy gondolják hogy nem elég jók. Tudom, hiszen én is így vagyok 18 évesen. Még barátnőm sem volt soha.
2016. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!