Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Az iskolában láttam egy lányt, már többször is feltűnt, kis idő múlva haveri bátorítással odamentem hozzá, kicsit beszéltünk (kedves,mosolygós volt) érdeklődtem utána és megkérdeztem, hogy el jön-e az esti buliba, mondta ,hogy igen....Bulin megkerestem beszélni akartam vele... mondta ,hogy talán később....Később kerestem, de ő hamarabb vett észre és odajött, elhívtam valahova, de illedelmesen nemet mondott, és mondta ,hogy "cuki" vagyok és nincs ideje sportolás miatt. A folyosón többször összefutottunk ,ha köszöntem neki akkor visszaköszönt, de inkább próbált nem észrevenni (egyszer ő köszönt előbb). Eltelt 3 hónap azóta, mennyire gáz ,ha ráírok facebookon ,hogy Mizu? és nem gondolta-e meg magát, stb...? Vagy már reménytelen? Utóbbi időben a haveromat többször észrevette (ő nem volt ott a bulin) egyszer meg is fordult utána a lány, adjam át neki a terepet vagy még próbálkozzak?
2016. jún. 2. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megérne még.

Nyugodtan írj rá facebookon, hogy "szia, mi újság?", beszélgetés közben próálj meg utalni arra, hogy tetszik neked, bókolj valamit, aztán kérdezd meg hogy nem gondolta e meg magát, mert te szívesen megismerkednél vele kicsit jobban.


Vagy esetleg a suliban is odamehetsz hozzá beszélgetni, és ha látod, hogy nem nagyon akar közeledni, akkor felesleges tovább próbálkozni.


A lényeg, hogy te mindent megtettél.


A haveroddal pedig beszéld meg, mert ha neki is tetszik a lány és esetleg nekik összejönn egy randi, vagy kicsit több, akkor nehogy féltékeny, vahy irigy legyél rá. A barátságra vigyázni kell, egy lány miatt ne menjen tönkre.


Sok sikert, csak bátran és lazán :)


22/L

2016. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!