Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos a fiúknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a fiúknak, hogy a lány vicces legyen?

Figyelt kérdés
Ma össze vesztem egy fiúval aki az üzeneteim szerint ítélkezett. Azt állítja, hogy szerinte túl komoly vagyok és egy fikarcnyi humorérzék sincs bennem. Ha megismert volna, akkor tudná milyen is vagyok valójában. Kérem magyarázzátok meg nekem miért fontos megnevettetni a fiúkat. 18/L
2016. jún. 4. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, egyébként tévedett?

Neked nem fontos a humorérzék? Inkább egy fásult, merev emberrel érzed jól magad?

Nem kell a bohócot játszani,de a humor fontos.Nem muszáj hű de jó humorúnak lenni,de legyen.

2016. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki szeret szórakozni, nevetni. Ehhez elengedhetetlen a humor. Ha megismer akkor kiderül hogy poéngyáros vagy? Nem tudom mennyit beszéltetek de akinek van humora az általában nem szokta kikapcsolni.
2016. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. Az a fontos, hogy nevessen a vicceimen :D
2016. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki nem szeret mókázni? 17/f ha valaki egy viccet fapofával végigül az eléggé degradáló
2016. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az nem fontos legalább is nem a legfontosabb
2016. jún. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert fontos. Pont. Én felismerem a humort, és könnyű megnevettetni, de kb. szökőévente van egy jó poénom. A humorérzék az képesség, amivel nem mindenki lett megálva. Én a világ legjobb viccét is elmesélhetem, max. egy félmosolyt kapok vissza, ellenben, ha az osztálytársam elsüt egy ezeréves, béna viccet, az egész osztály felnyerít. Szóval így jártam. 15/L
2016. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen lányok az eseteim. Imádok csöndben ülni vagy a nemzetközi politikáról, meg az időjárásról beszélgetni...
2016. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!