Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Csak,plüssökkel, tudok elaludni.Sokszor mese betét dalokat énekelek,mivel kívülről fújom őket.Ruhatáramban megtalálhatóak olyan felsők aminek füle van.(Emellett vannak nőies ruháim is.) Mások vagy a póktól vagy a bohóctól vagy nem tudom mitől félnek, én tini létemre,egy mesehőstől félek.Le akarom győzni a félelmemet mivel alaptalan mivel ugye nem létezik az a mesehős de mégis valami miatt,én félek tőle kiskorom óta.Nagyon röhejes,hogy ennyire gyerekes vagyok változzam meg?
2016. jún. 8. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem mindegy

2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Talán egy picit tényleg éretlen ez a félős dolog, bár ki tudja mi ért korábban, ami miatt félsz tőle. Egyébként szerintem egy bizonyos mértékig aranyos ez egy fiúnak. Mindenki másképp fogja fel a világot, és mindenki más ritmusban érik felnőtté. Szóvá semmi baj, szerintem abszolút nem negaziv, és nem is záró ha nem viszed túlzásba. 16/f
2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat negatív* és zavaró*
2016. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy lányként irok

szerintem egyáltalán nincs ezzel baj


én meg 1 párnát vagy ha az nincs, takarót teljesen magam alá gyűrve alszom :D

2016. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves, nem egy kislanyt akarnak magam mellé, hanem egy lanyt, ok ha plussel alszok. de nr bolondits magad a mesefigurakkal... mertekletesen minden ok. ne vidd túl. az nagyon taszító
2016. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de szerintem ez mind teljesen normális! :)

Ne változz meg!!


Az a legfontosabb, hogy önmagad legyél!

2016. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj ezzel.

Mindenkinek megvan úgymond a párja (vagyis remélem ,hogy megvan) ezáltal ,szerintem sok fiú van aki pont hasonló "bolondos" aranyos lányt keres.

2016. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki is! Nekem is van nagy micimackóm az agyam mellett meg egy gyerekkori macim is van az ágyamban:D pedig és mégis egy normális srác vagyok 17/f
2016. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia:) nyugi, szerintem ez tök cuki:) tuti vennék neked plüsst randis ajándéknak:) Szerintem ez aranyos, és én amúgy is a bújós csajokat szeretem :)
2016. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én a pillangóktól félek
2016. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!