Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tökéletes lányt keresem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes lányt keresem, merre találom?

Figyelt kérdés

Mosson, főzzön, takarítson, legyen megértő, aranyos, játékos, bolondos, okos, vicces, mosolygós, optimista, empatikus, ágyban néha kicsit vad, mozgékony, sportos 170 cm körül, legyen vékony formás alakja, kerek-feszes feneke, és természetes szép arca:3 Lehetőleg 18-19 év körüli legyen, szeressen vadulni a való életben is, de lehessen vele nyugodtan is ellenni:D És nem utolsó sorban legyen hűséges:D


Ha valamit kihagytam még írom:D


2016. jún. 11. 15:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
na lányok ti szoktátok kérdezni, hogy mi az ideális lány, szerintem ilyen egy ideális lány:D De aki ennek megpróbál megfelelni, az magát fogja becsapni. Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy ilyen lány létezik:D
2016. jún. 11. 15:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel azért, hogy ha meg is találod a számodra tökéletes lányt, egyáltalán nem biztos, hogy te is ideális pasi vagy neki!
2016. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

lyen lány nekem ne írjon!! Tökéletes csaj nem kell!

És kihagytad a szeplőket te *******

17F

2016. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van jól menő céged? Sok pénzed? Kigyúrt felsőtested? Értesz autószereléshez, kerthez, villanyszereléshez? Van repülőd? Ha nem te vagy a tökéletes fiú, akkor add lentebb az igényeidet.
2016. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem én vagyok az
2016. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, de bocsi már lestoppoltak előtted:-)
2016. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nekem van egy milliárdos kacsám. Ennyi! 16/L
2016. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyuri vagyok és a hirdetésre szeretnék jelentkezni.
2016. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
elég magasra tetted a mércét, szerintem, ha van is ilyen lány (bár több egymást kizáró ok is van) biztos nem olyan fiú társaságára vágyik, mint amilyen te vagy, hiszen ő is elvárhatná ugyan ezeket tőled, megfelelsz nekik? ja és ezen felül minimum milliárdosnak és ezermesternek kéne lenned 18/l
2016. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ide még Don Dumbledor se lenne elég barétom :O..
2016. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!