Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon kinek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon kinek milyen élményei vannak a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lenne egy kb. 18 éves lány akivel szeretnék megismerkedni, de sajnos mivel semmit nem tudok róla így max a facebook jöhet szóba.
2016. jún. 19. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan lányról van szó akit szoktál látni ,akkor ne facebookon. Ismerősöd facen? Közös ismerős által talán. Te mit csinálnál ha egy idegen lány rád írna?
2016. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van sejtése róla, hogy ki vagy, esetleg láttátok már egymást, de nem tudod máshogy utolérni, úgy ráírhatsz.

Én is 18 éves lány vagyok, és volt már pár ilyen üzenetem, hogy ismerkedni akarnak, de mivel fogalmam sincs kik voltak, nem is válaszoltam, ez, hogy egy vadidegen rám ír ilyen kicsit fura szöveggel, nem igazán jött be:D

2016. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!