Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

15 éves , 170 cm körüli magasságú 65 kg súlyú fiú vagyok fekete , enyhén göndör hajjal és zöldes kékes szemekkel.Szeretem a számítógépekkel kapcsolatos dolgokat , illetve nagyon szeretem az állatokat is, főleg a cicákat [nem hiába van 6].Azonban az utobbi 2-3 [6. ban kezdődőt,most fejeztem a 8. at] évben nagyon pesszimista,stresszes,visszahuzodó,félénk tipus lettem mivel a suliban mindenki csak piszkált,a jegyeim is romlottak, illetve itthon is a szüleim állandóan vitatkoztak. Illetve most még itt volt az érettségi is.

Én az a tipus vagyok aki mindig magába van fordulva, ám amikor meglátom hogy valaki szomorú mindig segítek neki [amiért aztán csak szidást,meg takarodj innent kapok].Fiú barátaim is alig vannak , de lány barátaim egyáltalán nincsenek, mivel túl félénk vagyok akár egyet is megszólítani max.facebookon irok nekik.Illetve az is megneheziti a dolgokat hogy egy alig 3000-4000 fős faluban lakok és eddig akármennyi lányt ismertem meg [ha csak facebookon is] mind ribinek tünik.


Az lenne a kérdésem hogy hogyan kezdjek el lányokkal ismerkedni? Hiszen 15 éves vagyok és még csak egy lány barátom sincs.Pedig nagyon vágyom már egy megértő lányra akivel megoszthatom a problémáimat, [és persze ő az övét velem] és aki szeret és én is viszont szerethetem.De túl aszociális ,félénk fiú vagyok aki még egy lányt sem mer megszolítani, illetve szerintem ronda is vagyok, egy lány is pl: facebookon azt írta hogy azért nem mert rámírni mert kicsit ilyesztő a külsöm. Ti mit gondoltok erről?



2016. jún. 24. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
3-3 LETT APUKÁM!!!
2016. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Utálom a focit apukám!!!
2016. jún. 24. 00:44
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel a kijelentéseddel nem sokan fognak neked mostanában válaszolni :D de am tudom a választ a kérdésedre: Tökkel!
2016. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

" szeretem az állatokat is"

KECSKE

ATTILA

HE? MIVAAAAAAAAAN NEGATív??

ÉN TE Ő Mi vaaaaaaaaaaaaaan -???????

Mi az hogy nem szereted a focit? Ez eb nincs olyan, hogy nem szereted.. Tán MAgyarországot sem szereted? :O

2016. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ha olyan nyomik lakják mint te NEM
2016. jún. 24. 00:55
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Nah megjöttek az esti trollok XD Ti sose pihentek?? AMúgy én is csak azt tudom mondani, hogy MI VAAAAAAAAAAAAAAAN negatív?? 3-3, vagy örülsz ennek, vagy beverem a képed! MErt magyar vagyok! MEgtehetem! Értem! Értem! Érted. Nem értünk! Mi???????

Amúgy azt tudom ajánlani, hogy ott van az asló has izmod :3.. Nah pár arasszol lejjebb találod a töködet! Sok sikert! HA nincs ott semmi, akkor ne nagyon csodálkozz, mert hát nem biztos, hogy eléggé tökös legény vagy te.

2016. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, fiú. Ismerem a helyzetet. Kis különbséggel ugyan, de én is ilyen cipőben jártam nem is olyan régen. Röviden leírom.

Szóval nagyjából 2 éve nagyon jóba lettem az egyik lány osztálytársammal. Én a legjobb barátoknak tekintettem őt, el sem hittem hogy velem ilyen történhet. Pár hónappal később belészerettem, de mivel neki már kapcsolata volt, magamban tartottam az érzéseimet. Ez sikerült is idén februárig amikor is valahogy ez kiderült, és hát eléggé megviselt mindkettőnket. Még megpróbáltuk párszor megbeszélni, de nem ment. Annyi lett az egésznek. Hihetetlen fontos embert vesztettem el, és tudod nagyon magamba fordultam. Még azokkal is megromlott egy kicsit a kapcsolatom akikkel egy kicsit is jóban voltam. Szinte magamra maradtam, volt hogy az öngyilkosság gondolata is megfordult bennem. Ez így ment kb. 3 hónapig, amikoris részt vettem egy programon. Mivel nem volt ott ismerősöm ezért egyedül töltöttem az időt. Éppen a szendvicsemet megettem, amikor odajött hozzám egy lány, akit azelőtt még sosem láttam. Megkérdezte hogy leülhet e, mondtam hogy persze. Aztán innentől kezdve már minden ment magától. Szépen lassan megismertük egymást és teljesen máshogy érzem magam azóta. Ez volt az első alkalom hogy személyesen ismerkedtem meg valakivel (18 évesen!!!) és hát nagyon jó érzés. Azóta többször is találkoztunk már - igaz nem csak mi ketten - és úgy érzem hogy ha arra a programra nem megyek el és ismerem meg ezt a lányt akkor még most is itthon tölteném a napjaimat magamba roskadva és gondolkozva hogy mit kezdjek az életemmel.

-------- VÉGE ----------

Szóval amit a történetemmel szeretnék mondani az az, hogy élj a lehetőségekkel! Járj el valahová, akár egyedül is, mert sosem tudhatod mit hoz az élet. Mindegy hogy hová mész, akár egy koncertre, akár egy szórakozóhelyre, de mozdulj ki! Ha nem is első alkalommal, de idővel biztos hogy meg fogsz ismerni valakit - akár fiút, akár lányt - aki akaratán kívül is segít rajtad. Sok sikert, szurkolok!

Ja és még annyi, hogy élőben ismerkedni nem is olyan nehéz. :) Mostmár mondhatom hogy tapasztalat. Kell egy kis idő míg feloldódsz, de aztán minden megy már magától. :) Értelmes arcnak tűnsz szóval biztosan el tudsz beszélgetni az emberekkel.

2016. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

XD 7-es röviden leírom :D..

Nah de kérdező, a válaszaidra voltam kíváncsi és kiderült, hogy egy nem szimpi ember vagy.. E van, nem én döntöm el, hogy ki szimpi és ki nem, de te nagyon nem vagy az! És szerintem a lányok, akik ez elolvassák ugyanezt fogják gondolni..

2016. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
son te fasz
2016. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs csak nagyon magam alatt vagyok
2016. jún. 24. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!