Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi kell ahhoz, hogy összejöjjetek valakivel?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki tudja hogy bejön nekem. Mindig mondja, hogy szexi vagyok, bárkit megkaphatnék, és ne aggódjak, meg fogom találni az igazit. Rengeteg közös témánk is van, és mégsem akar tőlem semmit. Amikor erről beszéltünk, azt mondta, nem érez semmi olyat irántam. Sokszor meg panaszkodik, hogy nincs barátnője, fél hogy nem is fog találni. Amikor erre azt mondom, hogy ha èn járnék vele, más is lesz így, nem válaszol semmit.


Szóval, most komolyan... úgy érzem csak azért hiteget hogy jól nézek ki stb. mert a barátom és nem akar megbántani. Mert ha tényleg így gondolná, akkor megpróbálna járni velem, nem? Vagy nem tudom... szóval, ha megvan a közös érdeklődési kör, szépnek és kedvesnek tartod az illető lányt és még azt is mondogatod hogy "bárkit megkaphatna", akkor mi akadályoz meg abban, hogy járj vele? Mi az ami hiányzik belőlem?



2016. jún. 28. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hogy mi kel hát tecél meg belül is tecél meg fogad el ha megkerdezik hogy járjunk? na izé így xd
2016. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor a barátod fiú.

Magamból kiindulva nem érzek semmit a barát barátnő iránt, csak baráti szeretetet, számomra, s valószínűleg számára is olyan ez, mintha testvérek lennétek, testvéreddel sem jössz össze jó esetben.


Attól még lehetsz szexi, nézhetsz ki jól. De a mai fiúk töketlenek, aki meg nem, az már egy buliba vagy esetleg jobb helyen összeszedett valakit.


Nem veled van a gond, a nőtlen srácok félénkek.

2016. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajj, a fő kérdésedre nem is válaszoltam. Sorry.


Azoknak akik elég tökösek h felszedjenek:

-Miniszoknya

-Vörös rúzs

-Mellkidobás


De a nagy többség vár arra h a lány megy hozzájuk...

Ilyen esetben csak ülj ki a parkba olvasni, hátha valaki odamegy hozzád, nem kell kirívóan ki sem öltözni.

2016. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1: na ezaz, hogy ezek megvannak.


#2-3: szóval mellvillogtatás és ripacskodás nélkül nem fognak észrevenni? Az kellemetlen, mert nem vagyok a magamutogatás híve... :( Egyébként köszönöm a választ :)


És igen, egy hetero lány vagyok fiú haverral... :)

Jöhetnek még válaszok.

2016. jún. 28. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ilyen esetben csak ülj ki a parkba olvasni, hátha valaki odamegy hozzád, nem kell kirívóan ki sem öltözni."


A lényeget nem látod a mondatok közt.

2016. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oh, sajnálom, az valahogy kimaradt. :) Leszívott a vizsgám.
2016. jún. 28. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Sorry az offért, de legalább sikerült?

(szintén most vizsgázó egyén, pár hete érettségi, most kresz:P)

2016. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
(Erre gyorsan válaszolok :D Igen, épp átcsúsztam egy kettessel... (egyetemi vizsga :)) lehetett volna sokkal jobb is, de olyan tételt húztam amit annyira nem tudtam... és ez nagyon idegesítő tud lenni.. >.< )
2016. jún. 28. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a parkban olvasós tipp jó ötlet.

Intelligenciát sugall, ami fontos. De hátránya,hogy ezek az emberek nyilván nem szeretik,ha megzavarják őket olvasás közben, ezt gondolva viszont nem biztos,hogy oda megy valaki.

2016. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd le a könyvet és tedd fel a lábad a padra, pihengess, persze ne miniszoknyában, de ez is szexiséget sugároz ;)
2016. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!