Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemüvegesek ti hogy ismerkedtek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüvegesek ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Gondolom aki szemüveges az szemüvegben jár el szórakozni és úgy ismerkedik. Tegyük fel van egy lány akinek megtetszel, de mi van ha szemüveg nélkül már nem jönnél be neki? Ha tetszik a lány, akkor szoktátok úgy intézni, hogy lásson szemüveg nélkül is, hogy ne utána lepődjön meg, vagy ez annyira nem fontos?

2016. júl. 1. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szemüveges vagyok, csak lány. Ugyanúgy kell ismerkednünk mint bármely másik embernek. :)
2016. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha megfelelő társat akarsz találni, akkor ne vedd fel.
2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kontaktlencse?
2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon erzekeny a fenyre a szemem, mindig napszemuvegben jarok, hozza tartozik a karakteremhez, ugyhogy igy tapadnak ram a lanyok :DDD
2016. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy, mint a nem szemüvegesek.. Ennyi erővel soványak, dagik, pufik, hülyék, okosak, kopasztok, jó hajúak ti hogyan ismerkedtek??
2016. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora hülye kérdés! Szerintem senki nem a szemüveget nézi a másikon......
2016. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En is szemuveges voltam,nemreg valtottam kontaktlencsere(azota nem is volt meg baratom). Nem zavart soha semmiben ilyen teren. Most is epp nagyon bejon egy szemuveges srac,de biztosan anelkul is jol nez ki. Nyilvan mindenkinek elonyosebb valamelyik verzio,de nem egy szemuveg(vagy annak hianya) miatt abrandulnek ki valakibol.
2016. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy szemüvegesek vagyunk nem vagyunk ufók xd és hidd el ha szemüvegben tetszel neki akkor a nélkül is tetszeni fogsz
2016. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sok lány szemüvegben is szép.
2016. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!