Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges ezek után barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Nem tudnék beszélni 1 lannyal sem 2 esben mert nincs társaságom,sem barátaim és mindig egyedül vagyok itthon ezért nem tudnék miről beszélni.


Inkább meg sem kellene próbálni mert úgysem tudnék miről beszélni ezért 100% hogy nem jönne ossze mert unalmasnak tartana minden lany.


Ezért már fiatalon meg kellene tapasztalom hogy milyen a TELJES egyedüllét.

Jó az elgondolásom?


Tudom ez az én döntésem ,de nem vagyok biztos benne.

Mert én is nagyon szeretnék barátnőt és interneten már próbálkoztam ,de ott sem jön össze soha. :(


Mindig elakadt a beszélgetés...akinel meg nem ott élőben nem tetszettem neki.

17/f


2016. júl. 1. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Olyan közel biztos nem álltatok egymás előtt ,hogy tudja hogy is nézel ki nem? mert sose tartod fent a fejed,csak lefelé:)
2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi haver :3 egyél sajtot :3..

Szóval :3, harcolj, ne add fel :D, ha a 100. nemet kapod, akkor oda mész a 101-ért is, mert legalább megpróbáltad :D.. Habár 100 lányból 1 tuti sikerül :D

2016. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ne add fel legyél pozítív ;) biztos vagyok benne hogy egy nagyon aranyos srác vagy és hamarosan találsz egy barátnőt magadnak :))
2016. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj ne már.. >.<

Még csak 17 vagy, simán találhatsz magadnak barátnőt.

Az biztos, hogy nehezebb lesz..tudom, hogy ez milyen, mert én is ilyen vagyok, de ne add fel ilyen könnyen.:3

L

2016. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
alap logika és kb első osztályos matek... ha nem probalkozol 100% hogy egyedül maradsz ha probalkozol akkor már minimumban 1% esélyed van és csak 99% hogy egyedül maradsz de ez a legrosszabb eset...
2016. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel menni fog. És beszélgetésekkor hozz fel random témákat. Kérdezd hogy miket szeret. Egy idő után pedig már bármiről tudtok beszélgetni ^^ 15/l
2016. júl. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Öcsi, csak van amiről tudsz beszélni, ne legyél már ennyire mulya. Nem érdekel semmi? Sport? Filmek? Valami amiről olvasol mindig a neten? Játékok? Valami? Nincs kedvenc állatod?


Annyi téma van, nehogy már ennyire önállótlan legyél, hogy egyből azon gondolkozol 17 évesen hogy egyedül maradsz. Szedd össze magad.

2016. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ne aggódj haver,ne add fel,én is így éreztem mert nem tudok szép lányokkal beszélni de mégis sikerült összejönnöm egy nagyon szép és kedves lánnyal akivel nagyon jól el vagyunk,pedig külsőre sem vagyok valami nagy durranás és én is ritkán megyek el itthonról.Szóval ne add fel,én hiszem hogy,neked is sikerülni fog ha kitartó vagy :)
2016. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2 miert vagy megaldva ezzel a sajtozassal?xd
2016. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem maradnál egyedül?

Mi lenne ha szereznél barátokat, vagy elmennél csinálni valamit, vagy lenne valami hobbid?

Ha úgy érzed unalmas vagy, keress valamit amit szeretsz csinálni. Akkor egy témád már biztos lesz.

Bár ráérsz még :)

2016. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!