Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen tudok párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen tudok párt találni mert a lány ismerőseimmel csak barátok vagyunk. Haverjaim mondták hogy szólítsak le valakit az utcán, téren, boltban, stb. de nem tudom mit mondjak és a mai lányokról nem bírom megállapítani a korukat. Mit csinálja?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 20:19
 1/4 Stark2000 ***** válasza:

A legegyszerűbben buliban tudsz ismerkedni. Bár ne a fél részeg csajoknál próbálkozz, akiket bármikor megtudsz fektetni. Amúgy tényleg nem tudok mást mondani, ismerkedj szórakozó / nyilvános helyeken. Bár tippet nem tudok adni, hogy hogyan. Ne haragudj.


16F

2016. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az még probléma hogy nem tudok bulikba menni és nem azért mert nincs ídőm hanem mert szüleim nem engednek mert csak 15 vagyok és hogy még fiatal vagyok de ezt megértem. De ha le is szólítok valakit hogyan kezdjem?
2016. júl. 2. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A fb is egész jó ismerkedési hely. A kor megállapítás szinte lehetetlen 😂 mert olyan jelenleg a "divat" hogy a 13 éves lányok is 16-nak néznek ki. 15/l
2016. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Hát dícsérd meg a külselyét vagy valami ilyesmi 😂 mond neki hogy szeretnéd meg ismerni.
2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!