Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki szereti a picit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szereti a picit ducibb lányokat? L/16

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem!
2016. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Van, megnyugtatlak, van.
2016. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
van
2016. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 October15 ***** válasza:
87%
Van, miért ne lenne?
2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
vannak de kevesen szerintem...sokkal szebb legalabbis szeirntem ha a lánynak szép alakja van és inkább sportosabb mintsemhogy kövérebb
2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelőtől nem volt túl okos és kedves válasz... Oké hogy neked nem jön be de nem mindenkinek van olyan ízlése mint neked... Írtad volna inkább hogy nekem nem jönnek be... -.-"

Nos én lány vagyok 15 éves szintén alacsony és duci :/ hasonló kérdést írtam ki egyszer. Nagyon sokan írtál hogy persze hogy bejöhetek sokaknak :)

Szóval csak ennyi

2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen :D

Ízlések és pofonok, de a csinos alak a duci alak :D

17/F

2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 October15 ***** válasza:
96%

5.: Akkor tévedsz. :P

6.: yep.


Gyerekek felejtsük már el ezt a fszságot, hogy ha nem vagy 40 kiló [szigorúan vasággyal] akkor az életbe nem lesz olyan pasid akit egyébként te is akarnál mert biza a duci csajokat csak azok "szeretik" akik mást úgyse kapnak.. ennél nagyobb fszság a világon nincs. :D


Pl nekem eddigi bnőim között külsőre olyan szórás van, hogy az nem igaz. Értek ezalatt minden olyan tulajdonságot ami miatt egy lány valaha parázott..

PL: Szeretem ha nagyjából velem egyforma magasságú egy lány mégis volt 160 alatti bnőm [pedig azt a 172 centit martensel nem nehéz megugrani.. :D], nem szeretem a szőke hajat mégis volt szőke barátnőm, a nagy melleket szeretem mégis volt kis mellű bnőm, nem szeretem ha egy lány/nő totál indokolatlan mértékig vékony, mégis volt rá példa. stb stb stb És ezekből nyilván több is igaz volt egy adott lányra, yep ettől függetlenül szépek voltak csak nem pont a zsánerem.


Ami konkrét a molett/duci lányokat/nőket illeti: Még nem volt hozzá szerencsém.. sajna pedig azért ismerek pár szép "duci" csajt azért a ha a "stratégiai pontokra" is jut a """fölöslegből""" akkor az kifejezetten dekoratív tud lenni.

2016. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát szívtunk, kérdező, mert manapság a 45 kg-os testsúly a szépségideál... én sem vagyok vékony, de nekem még nagy mellem sincs, szóval duplán szívtam. Ha neked a melleid rendben vannak, akkor még van esélyed párt találni. Én meg majd magányosan fogok elrohadni. Már nem érdekel. Túl sokat éheztettem magam, túl sokat bőgtem, túl sokat ájuldoztam a vércukorszint leeséstől. Az elmúlt 7 évem csak ezekből állt, minden mindegy volt, csak feleljek meg a szépségideálnak. Belefáradtam. Nem lehet minden lány szép, ezt el kell neked is fogadnod, ha nem akarod végigjárni azt az anorexiához vezető hullámhegyekből és völgyekből álló utat, mint én, Kérdező.


15/L 168 cm&53 kg.

2016. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
már bocsi minden lány kommentelőnek és kérdezőnek de egyáltalán nem az anorexia az ideál ;) irjatok ha gondoljátok. f26
2016. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!