Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetem fel a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetem fel a fiúk érdeklődését? 15/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
kezdetben legyen szep karcsu sportos alakod amint ez megvan erdeklodni fognak utanad aztan legyel kedves de hatarozott es ne elegedj meg barmivel és akkor egy normalisabb reteg fog utanad erdeklodni :)
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%

Ha a közeledben van az a személy akinek fel akarod kelteni a figyelmet akkor mosolyogj és legyél vidám, rá is mosolyoghatsz meg szemezhetsz vele, nézheted is.. De ne túl sokáig nehogy elijeszd.



De ha csak simán fel akaod kelteni az összes csávó figyelmét, rakd ki az árut a kirakatba

2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Írj ide ki egy kérdést
2016. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Egy fiú érdeklődését mindig a lány külseje indítja be. Akárki akármit mond, ha szép vagy akkor felfigyelnek rád, ha nem akkor barát lehetsz, akibe később ha összeilletek beléd szerethetnek, de a külső az elsődleges bármilyen vonzalomnál.
2016. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
ébresztőórával
2016. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jól mondja a 4.

és a sok fiúnak nagyon sokat szímit az, hogy mekkor a melled, milyen a feneked ( fiúk, akinek nem inge nem veszi magára!) :/


nekem is mondják, hogy aranyos vagyok, meg milyen cuki, hogy ilyen alacsony (155 cm) vagyok, de mivel nincsenek annyira jó adottságaim és gondolom nem is vagyok annyira szép, senkinek nem tetszettem még, legalábbis én nem tudok róla

2016. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kedved utolsó ez nem adottság kérdése... jo az hogy mekkora a melled az igen de azért az nem mervado... en is fiu vagyok és valóban örülök ha nagyobb de akkor sincs gáz ha kisebb nem mervado inkább a többi számit ami nem adottsag kérdése... van akinek keveset kell dolgozni érte van akinek nagyon sokat de nem lehetetlen csak sokan a genetika mögé bújnak es szidják a fiúkat hogy külső alapján ítélnek... a külső jobbara fedi a belsőt... ha adsz magadra a személyiséged is erős ha meg a genetika mögé bujsz akkor egy határozatlan gyenge személyiséged van...
2016. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írjál ram dumálunk és kideruuuul 15/f
2016. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha van kedved akkor írj. Akár csak beszélgetni is. :)

15F

2016. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyémet már felkeltetted.
2016. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!