Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges ez, vagy csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, vagy csak a filmekben van?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy egy kalandkereső, nyitott lány megismer (esetleg kölcsönösen megszeret) egy lányt, vagy ez csak a filmekben létezik? Hogyan/hol tudnék ilyen embereket megismerni, akik nyitottak, kalandkeresők? Olyan lányt szeretnék, aki a közelemben él és ugyan úgy keresi a kalandokat, élményeket, sokszínű (de azért tudjak vele lépést tartani) és akár a bakancslistánkat is megvalósíthatnánk közösen...

Vagy ilyen csak a filmekben létezik?

16/L



2016. júl. 17. 19:50
 1/6 October15 ***** válasza:
0%
Eeeeeh.. azért az aberráltat kalandkeresőre lefordítani.. az azért már valami! Mégis milyen filmeket nézel te, hogy abban ilyesmik vannak?:D Hmm lehet ugyan azt a hentait mint én.. WHUT?!
2016. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: Milyen kapcsolatot keresel? Barátit, párkapcsolatot, vagy ilyen téren értetted a "kalandos" dolgot?
2016. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
2.: Tini párkapcsolatok / Társkeresési problémák.. vagy nem tudja használni a GYK-t [ami azért nem egy bonyolult dolog] vagy kúrópajtást keres.. :D Mondjuk annak sem ez a megfelelő kategória szóóóóóóóóval.
2016. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaland alatt azt értem, hogy ne a szobában poshadjon és a legjobb program a filmnézés legyen neki, hanem el lehessen menni vele sétálni, kempingezni, piknikezni, bármi... legyen kreatív, szeressen kimozdulni

Azért nem tudom, hogy milyen szinten keresek ilyen lányt, hogy először csak barátok legyünk, de ne fájjon az sem, ha belészeretek :)

2016. júl. 17. 19:57
 5/6 anonim válasza:
Merre laksz? 15/l
2016. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is mennék sátrazni, meg ejtőernyőzni, meg ilyn kalandosabb dolgokat csinálni

16/L/L\Bp

2016. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!