Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó, otthon ülő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, otthon ülő típusú fiúnak érdemesebb társkereső oldalon párt keresnie?

Figyelt kérdés
Akinek van ebben tapasztalata annak megköszönném ha megosztaná velem.

2016. júl. 18. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csakis a te döntésed... Ha keresel egx párt, vele majd úgyis ki kell mozdulnod.
2016. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahogy ,hogy ne legyél visszahuzoszkodo ismerkedned kell és meg kell valakiben biznod. Ha meg van a kiszemelted ugy is ki kell mozdulnod ha más nem randi miatt.
2016. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de a kérdésedben fiúként említés magad, tehát gondolom még elég fiatal vagy:D Szerintem nem érdemes ilyen oldalakon próbálkoznod, nem fogsz találni korban hozzád illőt
2016. júl. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem bejött az online társkeresés, a feleségemet így ismertem meg, nemsokára lesz a 4. évfordulónk.


nekem az volt a legnagyobb pozitívum, hogy az ott fent levő csajok 90%-a tényleg párt keresett. ha az utcán vagy szórakozóhelyen megszólítasz egy random csajt, akkor ott sokkal kisebb a valószínűsége annak, h a csaj éppen társat keres.

2016. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem adhatsz neki egy esélyt, de ne vidd túlzásba. EGYZSER ELJÖN AZ IGAZI CUNCI itt vagyok én
2016. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!