Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti erre mit reagálnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti erre mit reagálnátok? (Sok, vagy pont jó? )

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, így (mivel élőben nem ismerem) ráírtam facebookon, hogy segítsen megválaszolni 12 kérdést az iskolájával kapcsolatban, mert szükségem volna rá egy nyári iskolai dolgozathoz. A 12 kérdés közé elrejtettem a sok száraz, kizárólag iskolai jellegű kérdések közé egy "van barátod?" kérdést is, valamint a 12+1 kérdés így nézne ki: Ha a 7-es kérdésre "nincs" a válasz, eljöhetnél meginni velem valamit.


Szerintetek túl van spilázva, és hagyjam ki a 12+1-et, vagy..?



2016. júl. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök feleslegesen bonyolítod, legyél inkább egyenes.
2016. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam azzal is, de nem vált be.
2016. júl. 19. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom...azt gondolnám nem is kell igazából semmi a sulimról és feleslegesen csesztem el ennyi időt az életemből. De ha tudnám hogy tényleg kell akkor lehet jópofának tartanám, nem tudom. De mindegy mert ha szimpatikus lenne az illető, akkor mindegy milyen módon hívna el örülnék neki, ha meg nem akkor nem. Ha nem ismerném és ez lenne az első interakciónk akkor nem mennék el vele akárhogy kérdezi. Szóval én nem spiráznám túl , valószínűbb hogy ebből negatívan jössz ki.
2016. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet jobb volna,ha feltenném a kérdéseket, megválaszolná, és utána próbálnám a beszélgetést személyesebbé alakítani?
2016. júl. 19. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Először beszélgessetek random dolgokról, aztán kérdezd meg hogy nincs e kedve elmenni veled valahová, de tudja hogy randira gondolsz.
2016. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez......gázzz.
2016. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 12+1 mióta kérdés?
2016. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!