Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szívesen ismerkednék nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen ismerkednék nagyon duci lányokkal, de soha nem járok sikerrel. Hogyan kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Különösen tetszenek az extra duci lányok, főleg a 100kg felettiekre gondolok. Viszont kb lehetetlen velük ismerkedni, félnek, komolytalannak veszik a szándékot.

Mit csinálhatok rosszul? Hogyan érdemes próbálkozni ilyen csajoknál?

18f



2016. aug. 6. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan úgy kell kezelni őket is, mint bármilyen másmilyen lányt. Talán csak kicsit több önbecsülésre van szükségük, mivel legtöbbjük tényleg nagyon félénk. Ha esetleg összejön egy ilyen lány, akkor ha kedveskedsz neki, akkor élményekkel gazdagítsd. Az olyan lányok, akik ducinak látják magukat, lehet rosszul érinti, ha pl csokit adsz nekik ajándékba. Nyugodtan dicsérd őket, bókolj nekik. Mondd meg iért szereted az ilyen lányokat. Van aki pl azt mondta nekem (én sem vagyok valami vékony, majdnem 90 kg és 170 cm), hogy engem sokkal szívesebben ölel meg, mint a vékonyabb lányokat, mert nem félt attól, hogy összetörök a karjaiban. Meg dicsérte az idomaimat. Szóval bókolj neki.


Ismerkedésre nem tudok mit mondani... ugyan úgy, mint bármilyen lánnyal, ahogy azt az előbb is említettem.

2016. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ugy udvarolj neki, mint egy vekonyabb leanyzonak. Esetleg meg nyomulhatsz is jobban, hogy egyertelmuve valljon elotte a szandekod, aztan ha lesz egy olyam szituacio, be is vallhatod az erzelmeidet
2016. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok 100 folott..es szerintem sokat beszelgessetek sokszor mond el neki hogy szamodra tokeletes es elfogadod olyannak amilyen mert ilyenkor ketelyek vannak a lanyban hogy tenyleg komolyan mondod vagy csak szorakozol vele..tapasztalat es hat o szorakozott nem komolyan gondolta de erre ra jottem es nem tortent kedvelesnel tobb de amint ez kiderult meg az se volt mar.. 17/l
2016. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Úristen komolyan léteznek olyanok, akiknek a ducik jönnek be? VAN REMÉNYEM.

Amúgy én azt ajánlanám, hogy bókolj sokat, mert időbe telik, míg elhisszük, hogy tényleg így gondolod.

Eleinte inkább dicsérj olyan testrészeket, amiket talán a lány is szerethet (szem, haj, száj, vagy kis apróságok, például a gödröcske az állán vagy ilyesmi).

2016. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagyok,bár én magam is mackós alkat vagyok talán ezért nem vonzódnak hozzám a telt lányok.
2016. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
52%
Utolsónak üzenem, hogy szerintem ez inkább előny mint hátrány. Legalábbis magamból és a közvetlen környezetemből kiindulva ezt tapasztalom.
2016. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen rohadt férfias lehetsz. Mégis mit vársz.....?!
2016. aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan egy evvel vagyok idosebb nalad, de van tapasztalatom :) en is ilyen lany vagyok, es annyi a titka hogy fel kell noni a lanyoknak :) en is igy viselkedtem 15-7 evesen de kinottem :) mara mar tudom hogy ha bokolnak az tenyleg komoly, mert sok ferfi szereti az ilyen alkatot :) egyszeruen varni kell amig a fiatalabb lanyok ezt kinovik, vagy nagyon nagyon sok turelemmel es kitartassal bokolni sokat az adott lanynak ;)
2016. aug. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

En ismerek egy ilyet ^-^

A legjobb baratnom :)

Nem felenk.

Nem tudom pontosan de biztos tobb mint 100 kilo aprilisba volt 90 azota meghizott jo sokat

2016. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egykori barátnőm ilyen. Mondjuk félig mongol is, a szeme kicsit húzottabb, de nem mondanám csíkszeműnek. Könnyen beleszeret bármelyik fiúba. Csak mivel nem kell senkinek, kicsit belekóstolt a leszbikusságba.
2016. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!