Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert mindig nálam sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig nálam sokkal idősebb pasikba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
14/L. A sajat korosztalyomba nem tudok szerelmes lenni. De viszont azert kb 6 évvel idosebbekbe mar igen. Dee az a baj, hogy teljes szívemből csak 25-30 évvel idősebb férfiakat szeretek. Ez miert van, es mit csinaljak hogy ne legyen?

2016. aug. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert nő vagy.

Nem tudom mit csinálj ellene ... Próbáld meg a hibákat keresni bennük, hogy ... izé, elmenjen tőlük a kedved.

2016. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen korban ez természetes. Remélhetőleg majd elmúlik. Amíg ők nem szerelmesek beléd (hi pedophilism), nem gond.

Amúgy szerintem azért van, mert a korosztályod még éretlen.

2016. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Apakomplexus is állhat a dolog mögött.
2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam/vagyok, és nem nőttem ki.

Most is 10 évvel idősebb párom van.

2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok utolso válaszolo😉😉
2016. aug. 6. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
14 évesen azért nem a legjobb, hogy 25-30 évvel idősebb ferfiakat szeretsz! Pláne nem a kiszemelt pasinak. Mert ha fejlett vagy és a valós korodnál idősebbnek nézel ki, akkor annak a férfinak is tetszhetsz. És a 40-45 év körüli pasik azért már igencsak kívánják a szexet. És ez egy 14 éves lánnyal azért valljuk be, nagyon gáz! Talán pár év múlva már kicsit könnyebb. Bár ez sem feltétlenül igaz. Én 47 vagyok a "baratnőm" pedig 25. Felnőtt nő, mégis vannak még így is bonyodalmak. Nem lehet, hogy tényleg "csak egy egyszerű" apakomplexus?
2016. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy.

Nálatok ez megszokott dolog.

Majd kinövöd.

2016. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Most kezdesz nővé válni (persze ez hosszú, több éves folyamat, és még eléggé az elején vagy), és kezdenek érdekelni a férfiak. Ilyenkor sok lány a férfiideált az idősebb pasikban látja, ami természetes is, mert a kortárs fiúk még eléggé éretlenek és gyerekesek hozzájuk képest (főleg a mai ecsethajú kis majmok). Így nem véletlen, hogy az idősebb pasik tetszenek, bár azért az, hogy 20-30 évvel idősebbekre buksz, kicsit túlzás szerintem. Mindenesetre szerintem is kinövöd majd idővel.


27f

2016. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
88%
Egész életemben ez volt, sose nőttem ki, nem apakomplexus, egyszerűen attraktív, ha egy férfinek több rálátása van a világ dolgaira, mint neked, és van véleménye sok mindenről, és meg tudja osztani ezeket kiabálás vagy sértődés nélkül. Ugyanakkor ezek a férfiak sokkal nehezebben alkalmazkodnak és változnak, mint a fiatalabb korosztály. Ennek ellenére, lehet párt találni, jelenlegi lovagom 48 éves, exem 48 volt szintén, én 19 vagyok. :) Ellene nem tudok sok tanácsot adni, ebben a korosztályban azért elég szép és intelligens pasikat lehet fogni, én mellette szavazok, igaz, nem 14 éves korodban, ezzel még várnék, én is sokat vártam, de megérte ^_^
2016. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!