Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélgessek egy lánnyal facebookon (14)?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy irtam neki hogy szeretnék ismerkedni.Inkább randit akartam volna de nem ér rá egész augusztusban,de nem akart lekoptatni vagy ilyesmi.Szoval a lényeg hogy nem tudom mivel kezdjem a beszélgetést,ismerkedést.Mit kérdezzek tőle az elején,először és mirgl szeretnek(tek) a lányok beszélgetni?
2016. aug. 9. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél uncsi

Ne kérdezd meg egy nap többször is azt, hogy mizu, micsi, hogy vagy..

Ne írj hibásan

Ne írj neki egy nap többször is

Ne beszélj neki állandóan magadról

Ne tegyél fel kínos kérdéseket

Legyél érdekes

Kérdezd a hobbijáról

Mit csinált nyáron

Állatok, kaja, filmek, zene

Ha valamelyik témába belementek vidd tovább a beszélgetést azzal

Ha eszedbe jut gy vicces sztori, meséld el neki

Nevettesd meg

Küldj neki vicces képet

Ha meg van az összhang köztetek , akkor menni fog csak köszönj rá, és a tipikus kérdések után kiderül jól tudtok-e beszélgetni

2016. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy leirod neki hogy emelje fel a valagát és találkozzatok. Ha fbon beszélsz vele ő közben másik 373277373 fiúval beszél és amúgy sem érdekelné amit írsz
2016. aug. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!