Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatom meg az igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatom meg az igaz szerelmet/társat? Már többször is azt hittem megtaláltam, de tévedtem .

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok . A velem egykorú srácoknak már egy csomó barátnője volt , engem ez nem is zavarna , nem érzem ettől magam kevesebbnek , csak én is vágyok egy társra . Próbáltam keresni a "szerelmet"(ha lehet ilyet csinálni) , de a végé mindig egy totális káosz és barátzóna lett . Aztán amikor már tisztán láttam rájöttem , hogy egyik sem lett volna a nagy "ő" . Kicsit konzervativ vagyok ilyen téren ,még SOHA nem találkoztam olyan lánnyal aki megfelel az elképzeléseimnek (tudom ez naivan hangzik(látszik :D) , de nem azt akarom , hogy tökéletes legyen) . Hol keressem ? Megtalálom ? Ne keressem és egyszer jönni fog ? :(

2016. aug. 14. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan megfogod találni. De azert keresd ne add fel!
2016. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt , hogy a végén egy olyan lányt válasszak aki nem illik hozzám , mert nem találtam meg az igazit . Nem adom fel , reménykedek . :)
2016. aug. 14. 19:18
 3/4 anonim válasza:

Én erre csak ezt az írást tudom neked ajánlani. Szerintem itt megkapod a választ.


[link]

2016. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Majd jön az magától..ne aggódj
2016. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!