Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél azt vettem észre hogyha belelendülök a beszélgetésbe akkor nagyon könnyen el tudok lazulni de nehezen tudok elindítani egy beszélgetést tudnátok kezdő témákat vagy tippeket adni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a barátoknál is azzal szoktam indítani hogy elkezdek valamit mesélni,vagy linkelek nekik zenét és megkérdezem tetszik e nekik,megkérdezem milyen volt a napja,vagy mire gondol éppen. Szóval valamiképpen életre keltem a beszélgetést.Néha elég az is,ha elkezdem ma mi történt velem:)
2016. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyere gyakorlok veled ha akarok xD irj privat
2016. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gyere gyakorlok veled ha akarod xD irj privat
2016. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt kezdd el mesélni, ami téged is érdekel, szívesen beszélsz róla. Ne azon agyalj, hogy a másik mit szólj majd rá, mert ha elég lazán adod elő, akkor érdekelni fogja az embereket. Ha elmondtad a mondókádat, állj le egy kicsit, hogy a másik is tudjon rá reagálni azért. Ha nincs hozzáfűznivalója, akkor az már nem a te bajod, mindenféle ember van, nem neked kell tenned egyedül azért, hogy érdekes legyen a dumálás.
2017. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!