Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igy esélytelen hogy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy esélytelen hogy barátom lesz valaha is?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiány, alacsony(150cm),nem annyira szép arc,ha mosolygok akkor az egyik oldalon van gödröcském vagy mi a neve, nincs nagy seggem és mellem, nem a pia cigi drog az életem, verseny szinten lovagolok, van pár nagyob álmom amit szeretnék valóra váltani és amit csak tudok kihozok magamból hogy valóraváltsam, ragaszkodó vagyok, derékig érő barna haj, zöld szem, szemüveges... Nagyon magányos lány

14L


2016. aug. 21. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne esélytelen? :D
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Küldesz kèpet? :)
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. *lennél
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Olibear ***** válasza:
Szia honnan valósi vagy akár privibe is.
2016. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De kérlek, hiszen még csak 14 vagy.
2016. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Biztos jobb vagy annál, mint amit írsz
2016. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. A melled még nőni fog.

2. Az, hogy kinek mennyire szép az arca, az relatív.

3. A gödröcske inkább cuki. :)

4. Ha nem a pia, cigi, drog az életed, azzal pláne mi a baj?! Sőt szerintem előny, hogy van egy hobbid, ami boldoggá tesz, ezért nem kell folyton a piához folyamodnod, ha jól akarod magad érezni.

5. Az is szinte mindenkinek vonzó, mikor valakin látják, hogy kitartó, és küzd az álmaiért. Mint te. :)

Összegezve: Nincs okod az önbizalomhiányra, fel a fejjel!! :)) Először is ismerkedj sokat, hozzád hasonló érdeklődési körű emberekkel, és találsz majd barátot is, ne aggódj! :)

2016. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
UI.: Az egyes ponthoz még hozzábiggyeszteném, hogy egyébként nem a melled ás a segged határoz meg. :D
2016. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért is lenne esélytelen? Ahogy azt előttem leírták, az arcod lehet, hogy valakinek nagyon szép lesz, csak te nem látod annak. 14 vagy, a tested még nőiesebb lesz rövidesen, attól sem kell tartanod. A többi amit meg leírtál, az inkább előnyös! Ne is akarj beleszürkülni a mai, szerintem undorító 14-15 éves, már ennyi idősen cigiző, drogozó, alkoholista tinip***ák tömegébe, te így több vagy náluk. Az önbizalomhiány meg nem egy olyan dolog, ami örökké megmarad, nekem is volt 15-16 évesen de mára semmi nem maradt belőle. Járj el a barátaiddal/barátnőiddel szórakozni, vagy akárhova, ismerj meg embereket, az egyrészt talán összehoz azzal akinek te kellesz, másrészt az önbizalomhiányodon is segíthet.


A hobbidat, és hogy képes vagy az álmaidért ragaszkodni, sose add fel!! Barátod meg majd csak lesz, tudom hogy mindenhonnan ez folyik, de tapasztalatból mondom: a legváratlanabb pillanatban is felbukkanhat az a valaki. :)


19/F

2016. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mar hogyne lenne eselyed :O

Ha gondolod irj :)

14/F

2016. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!