Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek emokkal?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok, nem vagyok az a mai pávagyerek, nem kellenek nem ezek a mai lányok, akiknek tobb száz like van a képukon, mindenhez hastagelnek és szeri puszikat irnak, és minden genya pozban takarják a fél arcukat a kezukkel, mert ezek nekem nagyon nem jonnek be, ezért is szeretnek emo barátnot mert sokkal sokkal jobban tetszenek és sokkal aranyosabbak is mint a mai lányok, csak nem tudom hogy hol ismerkedhetnek emokkal, mivel már nincs olyan sok beloluk, mert sajnos kezd kihalni a ez a dolog, ezért tényleg nem tudom hol lehetne, interneten irtam ki emo forumra de nem nagyon jott be, nagyon szivesen tartoznék egy kozosséghez is már.. Nagyon osszevissza fogalmaztam tudom, de most nem vagyok valami jo paszban.. Egyebkent szegedi vagyok!

2016. aug. 22. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mondhatni light emo vagyok 17/L , de Pest megyei
2016. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Afc koncert :D már ha lenne :(
2016. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Facebook vagy emo bandák pl. Green Day,AFC stb... Kedvelő csoportok
2016. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Green Day emó? wtf.
2016. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mondhatni light emo vagyok 17/L , de Pest megyei


#1 de szép lehetsz 😁😁

Irj😁 17f



Amugy kerdezö facebooko/közösegi oldalokon.. Meg ilyen rock koncerteken 😁

2016. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Barátnőkénkt ugyan nem, mert hát van barátom de szívesen megismernélek. Nem teljesen vagyok emo, inkább punk. És úgyszint Szegedi vagyok :) irj
2016. aug. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megismernélek:) bár idősebb vagyok mint te, de lehetünk akár barátok :D hátha felvidítalak

16/l (saucy emo)

2016. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hotdog.hu oldalon régen voltak sokan emok. nem tudom most is vannak e még.
2016. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
istenem 2k16 van es meg mindig itt tartotok?
2016. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De Te is még ott tartasz hogy szidod őket? :D Az mivel jobb?
2016. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!