Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok és egyszerűen sehogy se tudok egy párkapcsolatot kialakítani senkivel... Picit félénkebb vagyok, viszont amikor sikerült ezen túllépnem, s odamenni utcán egy aranyosnak vélt lányhoz, akkor mindenki elutasító volt és lerázott... Jó, gondoltam biztos a tereppel van gond, megpróbálom egy szórakozóhelyen. De ott meg azt vettem észre, hogy a lányok inkább csak az ingyen piára mennek, mintsem ismerkedésre. Netes társkeresővel is próbáltam, ott egy lány volt akivel nagyon jól elbeszélgettünk nagyon sokat, viszont amikor személyes találkozóra került sor, azt ő csak arra használta, hogy személyesen utasítson vissza...

Ezek után van valami javaslata valakinek, hogy miben változtassak, mit próbáljak még másképp?



2016. aug. 22. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát ezek a próbálkozások nem jók. Se az utcán leszólítani vadidegent (?), se szórakozóhely (teli van olyanokkal amiket leírtál, azok a lányok nem normális kapcsolat céljából mennek oda), se az internetes kereső (szerintem nem éri meg csak idősebb korban..)

Inkább iskolában ismerkedj, a lakóhelyed körül, baráti társaságokban.

2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a sulinkra nagyon jellemző, hogy minden normális lány foglalt. :/ Eddig is a lakóhelyem körül keresgéltem, a baráti társaságokat meg nem tudom hogy érted, de az én baráti társaságomban biztos hogy nincs egy se. :/
2016. aug. 22. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos, a külsőd is sokat számít. Küldj egy képet , privátban írj ha gondolod és próbálok segíteni!:) 19/L
2016. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldessz képet priviben? ;)
2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dreamer88 válasza:

Az a baj hogy árad belöled a kétségbeesés.

Nem mehetsz csak oda egy csajhoz, hogy "Szia, leszel a barátnöm?"


Szard le a párkapcsolatot, éld a saját életed és legyél boldog egyedül.

Ha ez sikerül már csak nyitott szemmel kell járni és észre kell venned a körülötted lévö csajokat (akik pl ugyanoda járnak ahova te is szeretsz).


A baráti társaság alatt meg sokan azt értik, hogy lehet valamelyik haverod ismer valakit aki illene hozzád. Nem egy ismerösöm egy közös barát által jött össze a párjával.

2016. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Évekig leszartam a párkapcsolatot, úgy voltam vele, hogy majd jön magától amikor kell... De nem jött, és mostmár úgy érzem, hogy egyedül nem tudnék olyan boldog lenni, mint amilyenre vágynék... Úgyhogy mostmár nem akarnám a "sors"-ra bízni ezt a dolgot. :/
2016. szept. 8. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Szivesen segitek:) tudsz kepef kuldeni privibe?
2016. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Ha jót akarsz magadnak, akkor itt egy lánynak se küldj képet, mert csak röhögni járnak fel ide, mikor unatkoznak....... Rengeteg negatív tapasztalatom van az itteni felhasználókról... Itt sem lehet ismerkedni lányokkal, mert nekik is ugyanúgy a "Jóképű" srácok kellenek, csak azért mutatkoznak olyan kedvesnek, hogy ne ítélje el őket senki, de nem különbek azoknál, akik folyamatosan elutasítanak téged, mint engem....... Számtalanszor írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban én is, persze ismerkedési szándékkal, de ezt a lányok figyelmen kívül hagyták.... (A legtöbben csak kíváncsiak voltak a külsőmre...) Képküldés után a lányok fele vissza sem írt, egy része meg azzal zárta le a beszélgetést, hogy van barátjuk, illetve, hogy nem akarnak semmilyen kapcsolatot..... (De azt azért hozzátenném, hogy jóképű srácoknak egészen mást írnak..) Teljesen megértelek kérdező, ugyanis teljesen ugyanígy vagyok, ahogy te.. :/ A környezetemben lévő helyes srácoknak van barátnőjük, de az olyanoknak, akik nem néznek ki jól, azoknak nincsen, mert a lányok esélyt sem adnak........ 20/F
2016. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tök bátor vagy. Én egy emberhez se tudnél csak úgy odamenni. Most az a 8-10(nem tudom hánynál próbáltad) lány nem jött össze, de csak Budapesten én további 1 millió. Szóval kitartást kívánok:) Mert ez egy tök jó mentalitás, hogy keresed a párod, jól is teszed, csak még nem találkoztál vele. Szerintem a társkeresőt hanyagold, használd a személyes varázst:) Egyszer majd találkozol egy szép és kedves lánnyal... és tudni fogod...!

15/L :)

2017. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Hol is kezdjem... Párkapcsolatokat sosem szabad erőltetni. Ez alatt nem azt értem, hogy ölbetett kézzel kell várni valakire, hanem hogy nyitottnak kell lenni, sokszor járni a várost, ilyen dolgok. Kérdezd meg haverjaidat, biztos segíteni fognak; több szem többet lát. Társkeresőn ilyenkor még szerintem korai. És a legfontosabb a kisugárzásod. Légy magabiztos, vidám, esetleg jó humorú. Hiszed vagy nem, ezeket lehet érezni egy emberen. És azt is lehet érezni, ha valaki zárkózott, szomorú, kétségbe esett. Elégedett vagy magaddal? Szereted magad? Ha te nem fogadod el magad, ne várd el, hogy mások is vonzódni fognak hozzád. Lásd meg a jó dolgokat magadban. Változz! Változz, hogy a környezeted is változzon. És ha még sem jön össze, még van rá pár éved. Fel a feljel és egy nap majd a lányoknak futni utánad! :D ;)
2017. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!