Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy Pl: Badoon ráírok lányokra sablon szöveggel mint pl: "Szia, hogy vagy?" vagy "Szia, van kedved beszélgetni? :) " meg hasonlóval ezután nem sokkal írja is chat, hogy "látta" utána kiírja, hogy megnézte az adatlapom és utána senki sem ír vissza. 150-ből 100-nál ez van a többinél meg el se olvassák. Szerintetek ennyire nem tetszik nekik a profilom/profil képem? vagy mi lehet ennek az oka?


A rendes válaszokat köszönöm a trollkodni vágyok inkább ne írjanak semmit. ;)



2016. aug. 23. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges hogy az lehet a probléma.
2016. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy csomó kamu az ilyen oldalakon, én ezt vettem észre, nincs értelme társkeresőzni
2016. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es Én is erre jöttem rá az elmúlt 2 hónapban :/
2016. aug. 23. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a gond hogy Badoo ... ha normális kapcsolatot akarsz, akkor ezeket felejtsd el ... ha meg szexet, akkor meg keress egy igényes prostit, fizess neki win-win.
2016. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem így kell csinálni!

Kinézel egy csajt, mondjuk legyen a neve Bea.

ÉS írjál neki: Szia Gizi, jó volt múltkor! Na ugye mondtam, hogy nem fogsz csalódni a méretemben! Megnyertem a fogadást, mikor adod oda a pezsgőt?

Erre tuti válaszolni fog!

2016. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös Az tuti, hogy erre vmit vissza fog írni de nem hiszem hogy ezútán lehet belőle rendes beszélgetés :D
2016. aug. 23. 22:17
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Szerintem pont a sablon kérdés a probléma...

Magamból indulok ki; egy idegennek mit írjak arra, hogy hogy vagyok? Nem ismer, nem is érdekli, ha nem jól.. Ha jól, akkor is megakad a beszélgetés...

A "Van kedves beszélgetni?" is snassz, ha van, nyilván írni fog..

Szóval mi lenne, ha pl. megpróbálnád így: Szia, Peti vagyok, szimpatikus vagy a profilod alapján, szeretek énekelni, dobolni és főzni, érdekel az űrkutatás és ismerkedni szeretnék itt. Szívesen beszélgetnék veled... Persze nem kizárt, hogy a profilod/képed nem tetszik nekik, de ne add fel, sok sikert!

2016. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es Köszi a rendes választ. Legközelebb ha rászánom magam, hogy írjak valakinek akkor majd kipróbálom ezt :D
2016. aug. 24. 23:37
 9/10 anonim válasza:
Irjal magadrol, 5-10 sort, copy-paste, aztán szőnyegbombázásszerűen küldjed a lányoknak. Ne latolgasál sokat, kinek küldöd, azán meglátod ki válaszol, én amikor így kezdtem levelezni, 100 sablon szétküldött levélből, kb 6-7 választ kaptam, abból lett 2 találkozó. A többség aki regisztrál valami jómódú Vágó Istvánba oltott öttusázót vár, de gyakran még annak se mer válaszolni, mert a komplexusai visszafogják, "jaj mi lesz ha válaszolok"!
2016. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó :D
2016. szept. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!