Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezzekkel a tulajdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzekkel a tulajdonságokkal tudnék magamnak 14 éves barátnőt találni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.


-178 cm magas vagyok.

-Vékony vagyok, de nem mondanám magamat véznának.

-Világos barna a hajam. Néhány lány szerint jól is áll nekem.

-Kicsit szeplős vagyok és az arcomon nem kevés pattanás van, de szerencsére nem nagyon kitünő. A barátaim szerint, "Látszik, hogy patanásos vagy, de szerintem egyáltalán nem zavaró".

-Szemüveges vagyok.

-Megprobálok jól öltözködni és sokak szerint jó a stílusom is.


-Nagyon szeretek beszélni

-Vallásos vagyok. (Római katolikus vagyok. Minden reggel és este imádkozok és minden vasárnap elmegyek templomba).

-Általában kedves vagyok mindenkivel, de szoktam néha szivatni a barátaimat.

-Nagyon könnyen tudok beszélni a lányokkal.

-Volt kb 4-5 barátnőm, de nem sokáig tartott eggyikkel se.

-Jó tanuló vagyok

-Nagyon jól értek a számítógépekhez, ebből adódoan, nagyon sokat töltök elötte. (Általában barátaim/lány barátaim megkérnek, hogy javítsam meg a számítógépüket).


-Suli időben nagyon sokat tanulok, sokszor hajnali 2-ig is. Ebből adódóan van néhány rossz szokásom, amire én se vagyok büszke.

-Kb suli időben 2-3-szor (szilveszter, szülinap...) elmegyünk barátaimmal inni, ahol megrészegedek, mint mindenki a társaságunkba. Nagyon jól bírom a piát és mindig megtudom őrizni a gondolkodásom, így sohase csinálok semmi hülyeséget, csak jól érzem magam.

-Suli időben, minden hónapban kb 2-3 szál cigit elszívok. Itt letisztáznám, hogy nem vagyok cigaretta függő. Kb 1 éve cigizek. Mint már írtam suli időben hónaponta 2-3 szál és vakációban olyan 10 szál hónaponta, de ez társaságtól adódoan. Egyedül nem szoktam és nem is szeretek cigizni, csak ha olyan társaságban vagyok. Még sohasem éreztem olyant, hogy én rákéne gyújtsak. Nekem olyan 4 igaz barátom van. Közülük 3 cigizik és iszik is, pont olyan időszakokban, mint én és van egy aki nem iszik és nem is cigizik, de nagyon jól megvan közöttünk.


Szerintetek (főleg 13,14,15 éves lányok válaszaira vagyok kiváncsi, de más is nyugodtan válaszolhat, csak írja oda a korát) tudok magamnak találni barátnőt, aki a rossz tulajdonságaimat is elfogadja és szíből tudna szeretni?


Előre is köszönöm a válaszaitokat. Esetleg akinek kell kép annak küldök, csak írjon privátba!



2016. szept. 1. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, semmi esélyes sincs :/
2016. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*esélyed
2016. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem. Mivel sok időt töltök számítógép elött szükségem van mozgásra, ezért nagyon sokat sétálok. Naponta 10-12 km-t. Gördeszkázni nagyon szeretek. Sokszor ezt a 10-12 km-t gördeszkával teszem meg.
2016. szept. 1. 18:26
 4/21 anonim ***** válasza:
A jo tanulo mit jelent?
2016. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ugy ertem ez relativ attol fugg mihez kepest. #4 vagyok
2016. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 1-2 tantárgy kivételével mindenből ötös vagyok és nagyon könnyen tanulok.
2016. szept. 1. 18:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor mikor írtad ezt a kérdést részeg voltál?:D
2016. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Nem, de azért jó póén volt. Kicsit off, de részegen nem tudok helyesen írni (józanul se nagyon), de kb olyan 1-2 hónapja egy alkalomkor fél üveg Whisky után azzal baszogattak, hogy oldjak egyenleteket és 5-ből 4-re helyesen válaszoltam. Egyik barátom, aki nem annyira jó tanuló azt mondta, "Durva vagy, én még józanul se tudom kiszámolni"
2016. szept. 1. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

Biztos majd lesz egyszer barátnőd (bár nekem a leírtak alapján nem vagy annyira szimpatikus ,lehet ,hogy azért ,mert néhány évvel idősebb vagyok és ebben a korban az a néhány év is rengeteget számít , vagy a stílusod ,nem tudom de nem is ez a lényeg :D ) viszont elég ritka az olyan srác akinek 14 évesen komoly , sokáig tartó kapcsolata van. Főként azért ,mert a korod beli lányok (írom ezt úgy ,hogy 16 vagyok :D) lányok , meg amúgy is a lányok érettebbek és ahogy láttam az idősebbekre "buknak".


De ettől még össze jöhet , nem azt mondom csak ritka.

Ami viszont feltűnt ,hogy az ivással és a dohányzással nagyon sokszor előhozakodsz , és az ,hogy iszol-e vagy dohányzol nem befolyásolja a személyiséged. én nem dohányzom nem is pártolom a dohányzást , de nem gondolnám ,hogy ettől valaki hülyébb avagy okosabb (és ezért is vagy kicsit számomra furcsa ,hogy azt gondolod ez ennyire befolyásolja a barátnő kérdést - no mindegy)


Képet ha akarsz küldhetsz:) 16L

2016. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ide is küldhetsz képet!

#en vagyok a poéngyáros 16L

2016. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!