Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet vele ismerkedni? Mirol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vele ismerkedni? Mirol lehetne vele beszelni?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik de az a baj vele h nagyon zarkozott es szukszavu. Szoktuk egymast latni a vonaton neha de nem mentem meg oda hozza mert zavarba jottem es felek h vmi gaz dolgot csinalok mondok. Ezert fb jeloltem vissza is jelolt de nem beszeltunk tul sokat roviden valaszolt mindig. Kb 2 honapja nem beszeltunk. A kerdesem az volna h milyen dologrol lehetne vele beszelgetni h ne to mondatokba valaszoljon es h erdeklodjon o is?
2016. szept. 14. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom erre magadtol is rajottel de nyitott ha nyitott vegu kerdeseket teszel fel az segit abban hogy legyen mirol beszlenie _ha akar_.


Ismerkedesnel az a lenyeg hogy megbizzon benned es lassa hogy nem vagy ra veszelyes. Ezt azzal tudod elosegiteni hogy ha gyakran beszelsz vele, ha latod a fonaton koszonsz neki, megkerdezed hogy hogy van.


Ha nagyon visszahuzodo de egyebkent erdekelned akkor elobb tuobb o is vissza fog kerdezni tudok majd beszelgetni.


Ha meg eppen nem akar megismerni akkor nem tudsz sokmindent tenni.


A lenyeg hogy mindig legyel baratsagos, udvarias es ne eroltess semmit. (persze konnyu mondani, de ugye mi szamit eroltetesnek.. :)

2016. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Köszönöm a válaszodat de még olyan kérdésem volna h szerinted milyen 'nyitott végű' kérdést lehetne feltenni kb15-16 éves lánynak vagy milyen témáról lehetne jól beszélgetni vele? Szerinted?

2016. szept. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!