Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért találok ilyen nehezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találok ilyen nehezen olyan lányokat, akik nem vernek át?

Figyelt kérdés

Ez most valszeg úgy fog hangzani, mint egy hiszti, de nem annak szánom. Csak most kicsit kiakadtam, hogy nem az első ember vág át.

Lehet rossz helyen próbálkoztam rossz embereknél, de most az önbizalmam teljesen a béka segge alatt van. Volt egy lány aki folyton azt hangoztatta, hogy mennyire különlegessé tesz, hogy félig japán vagyok. Viszont én nem szeretném, ha valaki csak emiatt találna engem különlegesnek.

Egy szintén másik lány csak szimplán hazudozott össze-vissza. Viszont legutoljára találtam valakit, akiben sok jó tulajdonságot véltem felfedezni. Jól esett, hogy vele lehet mindenféle komoly meg komolytalan dologról beszélni, hogy rá legjobb barátként is tekintettem amellett, hogy együtt voltunk. De aztán kiderült, hogy mindvégig csak hülyített és nem szeretett egyáltalán.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim. Csupán legyen kedves, legyen neki fontos a jövője, legyen értelmes, vicces, akármiről lehessen vele beszélni, nem érdekel ha csendesebb, amúgy is jobban kedvelem ezeket a fajta lányokat, mint azokat, akik nem engedik hogy végigmondjak egy mondatot mert mindig közbeszólnak.

Jómagam is a csendesebb kategóriába tartozom, de azért szeretek beszélgetni. Mindig kedves vagyok és normálisan közeledek az emberek felé. Szabadidőmben nyelveket tanulok (köszönhetően hogy az egyik szülőm magyar, a másik japán, mindkét nyelven beszélek) és most angolból tervezek egy nyelvvizsgát. Rossz tulajdonságom talán az, hogy hamar megsértődök, de igyekszem ezen javítani.

A véleményemet pedig mindig nyiltan kimondom, akár tetszik, akár nem. Ezen lehet mások sértődnek meg, de valahogy nem tudom az embereknek azt mondani, amit hallani akarnak, ha én nem úgy gondolom. Valamint gyűlölöm ha valaki ok nélkül bunkó velem.


Ne haragudjatok, hogy hosszú lett, csak szerettem volna kiírni magamból és szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék ismerkedni.


Köszönöm szépen a válaszokat :)


17/F


2016. szept. 18. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán te vagy az első, aki nem általánosított a kérdésnél. Szerintem nem kell oylan messzire menend, és még van időd. Nekem szimpatikus vagy, és tudom, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Tudom, hogy nagyon könnyen beszélek, mert nem bántottak még meg olyannyira, de legalább addig pozitív leszek. Remélhetőleh utána is, de nekem alapból a béka seggénél is lejjebb van az önbizalmam, úgyhogy azon nem sokat ronthat. xD

Ui.: a "nyíltan" hosszú "í"

2016. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fiuk és lányok nagy része egyaránt ilyen
2016. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj veled az a legnagyobb gond h nem fogod fel azt h mekkora lehetőséget kaptál már a születésednél és értelmes dolgok helyett buta libákra pazarlod az idődet.Te már úgy jöttél a világra h kettős állampolgár vagy.1 évesen 2 nyelven beszéltél anyanyelvi szinten.Most lesz meg a 3.nyelv.Ez tudod mekkora lehetőség.Ahány nyelven beszélsz annyi féle ember vagy.Minél több nyelven meg tudsz szólalni annál nagyobb lehetőségeid vannak külföldön.A keleti nyelvek mind a japán kínai kóreai igen nehezek te ezek közüli nyelvel születtél szerintem hajts rá a tanulásra és ha el végezted a sulit jelentkezz 1 olyan egyetemre aminek nagyon jó csere diák programjai vannak.Ilyen nyelvtudással mind ami neked van ki mehetsz Kínába Japánba,Angliába,Kanadába,Ausztráliába csere diáknak,sőt ha tolmácsnak mész még akár el juthatsz a nagykövetségre,a konzulátusra tolmács gyakornoknak.Én kint voltam fél évet Spanyolországba Sevillába,Kanadában Torontóban az ottani társiskolákba és tudod milyen élményeim voltak az leírhatatlan.Szerintem felejtsd el a lányokat és a tanulással törődj.Nem szeretnél ki menni Japánba csere diáknak?Megismerni a családod ottani történelmét kultúráját?Ne hagyj ki 1 ilyen lehetőséget.
2016. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fene... én igyekeztem... Tényleg igyekeztem figyelmesen elolvasni és értelmes választ kigondolni. De így... Megláttam a "japán" szót és innentől rózsaszín köd :D Na jó, csak vicceltem, ennyire nem vagyok súlyos eset.

Szerintem nem te küzdesz egyedül ezzel a problémával. Kezdek úgy gondolni a kamaszkorra mint valamiféle próbatételre ahol a karma igyekszik minél aljasabb emberekkel összehozni, hogy felnőttként már semmin se lepődjünk meg. A mai fiatalok nagy része sajnos biztos benne hogy nagyon érett és közben nem sok jóérzés vagy tisztesség maradt meg bennük, nem egy jó párosítás.

Egyébként az olyan fiú is ritka aki csak barátilag képes tekinteni egy lányra, szóval gratulálok.

De a jó ebben az, hogy van egy elég éles vonal azok között szerintem akikbe még szorult valami, meg azok között akik éjfélkor az utcán üvöltenek khm részegen :D Sajnálatos, hogy most egy olyan lányt találtál aki kihasznált, de hidd el, lesz jobb is :) Mindenki ismeri ezt az érzést, a kérdés csak a te hozzáállásod. Utálhatod ezért a világot és lehetsz ezután te is szemét másokkal. De tanulhatsz is belőle, megtanulhatod hogy néhány embertípussal vigyázni kell, és megtanulhatsz megbocsájtani az olyan szánalmas lányoknak akik még a szeretetre sem képesek- mert van miért sajnálni őket ;D

Ha van kedved keseregni vagy csak beszélni, akkor írj nyugodtan, hallgatni is tudok, nyavalyogni is de néha még pozitív is vagyok és szívesen barátkozom (és nem ismerkedősszöveg, köszönöm perverz leveleket nem kérek másoktól):)

18l

2016. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!