Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, hogy nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy nem találok egy fiút, akivel járnék is? Többi lent

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még sosem volt egy párkapcsolatom sem.A nyáron megismerkedtem egy pasival,akivel ugyanabba a társaságba jártunk és neki nagyon tetszettem,nekem a személyisége nagyon tetszett,de csak barátként tudtam elképzelni.Mindenesetre nagyon kíváncsi voltam a csókra/csókolózásra már és hát mikor úgy alakult hagytam neki...nem mintha rossz lett volna,sőt a következők igencsak jók,így adtam még egy randinak egy esélyt,de akkor tisztán láttam,hogy semmilyen szinten nem vonzódok fizikailag hozzá és természetesen meg is mondtam neki,hogy nekem ez nem fog működni...úgyhogy azóta őszintén megmondva kicsit undorodok is tőle,hogy vele smároltam...és azóta a személyiségének sok oldala is undorító már nekem...szóval az a kis kellemes élmény is már egyre halványabb és csak egyre kínosabbnak érzem az egészet.

Nem az,hogy nem voltak eddig olyanok,akik nem próbálkoztak nálam,volt pár fiú,de én valahogy mindig elutasítottam őket külső miatt vagy a másik esetnél a belső tulajdonságok taszítottak...

Túl magasra tenném a mércét?

Nagyom vágyok már egy párkapcsolatra,az érzelmi részére és a testi részére is és nagyon elkeserít,hogy nem alakul semmi...



2016. szept. 24. 21:15
 1/9 anonim válasza:
Milyen oldalait talalod undoritonak?
2016. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet majdnem nálam is :/ 17/l
2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem azt mondta: ,,Mindegy, hogy hogy néz ki az első barátod/barátnőd, mert úgy se ő lesz az igazi" :D

Szerintem normális, magas a mérce? Nem hinném, jó az, ha van egy elvárása az embernek. Persze,ha egy idő után semmi nem jön össze, akkor el lehet azon is gondolkodni, hogy mit kéne levenni az "elvárások listájáról". Minél kevesebb van, annál könnyebb találni valakit. Próbáld csak a legfontosabbak fenntartani.

2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
Azert nem talalod az igazit, mert te sem vagy meg igazi. Mindenki kint keresi, pedig magunkba kene nezni.
2016. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es válaszoló szerintem nem is tudja, hogy milyen mély választ írt. Komolyan. :D

Egész pontosan még az okkult filozófiához is köze van. És Jung-hoz.



Teljesen normális, hogy nem találsz valakit. Én az igényeimet már a legminimálisabbakra csökkentettem, és csak azt hagytam meg, ami a legfontosabb. Még mindig senki, és várhatóan nem is lesz. Talán az is közrejátszhat, hogy rossz helyen keresgélek, bár ezt egyre inkább kétlem. Talán a politológia szak környékén érdemesebb lenne még nézelődnöm, bár oda - feltételezem - nem sok nő jár.


Plusz ott van az is, hogy magamon is sokat kell javítanom, mert jelenleg messze nem érdemelnék meg egy olyan nőt, mint amilyet akarok. Szerencsére többé-kevésbé tudom, hogy hogyan javítsak magamon. Legalábbis, az irány jó.

2016. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
87%

Mar hogy a francba ne tudnam, hogy a valaszomnak milyen filozofiai vonatkozasa van? Elvegeztem az altalanost, ennyire azert kimuvelik ott az emberi fot.


Mindenki altatja magat a 3 meg a 4 X utan, a rokonok is gyakran ezzel haritjak a valosagot, hogy biztos meg nem talaltad meg az igazit, es ezt a szingli versenyzo is megerositi, es az elethazugsag megy tovabb.


Az en eletemben mar 2 igazi volt, es mindkettonek vege lett, mert en nem voltam meg az igazi.


Egyebkent meg szepen lecsaptal erre az okkult vonalra. Te nem FAM vagy veletlenul?

2016. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Kétlem, hogy igazán tisztában lennél az okkult filozófiákkal. A legtöbb ember beéri az EzoTV-vel, a többiek meg megijednek.


Fogalmam sincs, mit értesz "FAM" alatt.

2016. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kb egyetlen konyvet olvastam el rola, szoval a legjobb esetben is csak tisztaban vagyok vele, de igazan biztos, hogy nem. Igen, en ilyen vagyok, olvasok valamirol ket sort, es mar ertek hozza az olvasatomban. Micsoda arrogancia.


[link]

2016. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát manapság mindenki talál magának valakit, rengeteg a lehetőség az ismerkedésre és a keresésre és egyre csak több lesz. Pláne lányként így egy kissé érdekes hogy miért nincs senki vagy miért nem találsz. Az hogy kiváncsi voltál és egy csokot kiprobáltál valakivel az nem baj, vagy gáz bár ez h utána undorodsz tőle meginn csak érdekes ilyen gyorsan. De igazábol probálkoznod kell több emberrel hogy tapasztalhass dolgokat mert az igazit ugy se fogod tudni egyből kifogni aki tökéletes mindenben mert még magad se tudod mi jó neked és mi nem. Mivel még ugye nem tapasztál sokat kapcsolat és intim belsőséges kapcsolatok terén. És ezzel nem azt mondom hogy egyik ágybol a másikba ugorj és fűvel fával hetente váltogasd az alanyokat, mert az nem egy egésséges állapot, de több embernek kellene esélyt adnod. A mércéd lehet kissé magas ezt jól látod. És amugy te is keresel magadnak valahogy valakit vagy csak várod hogy majd probálkoznak nálad? De inkább ne legyen kapcsolatod mint egy nyögve nyelős (nem a jó értelemben), döcögös amiben egymást írtjátok. És csak ártotok egymásnak. Nem írnál magadrol külső belső infokat még és egy elképzelt ideált akire azt mondanád hogy lehetne belőle valami több is ?
2016. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!