Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy ronda vagyok és soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Most hiába van az hogy a velem egyidösek nincsenek megelégedve a kinézetükkel, ismerem magam annyira, hogy én soha de soha nem fogom azt gondolni magamról, hogy szép vagyok. Nagyon sokan csúfoltak is miatta.. Vörös hajam van meg az arcom tele van szeplőkkel. Sajnos megvagyok áldva a 2 legrosszabb dologgal.. Most nem az hogy a legtöbb ember lerombolta az önbizalmamat, csak én is tudom magamról hogy ronda vagyok. Már-már kezdek beletörődni, hogy senkit nem fogok érdekelni..
2016. szept. 25. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Butaság. A szeplőkre van megoldás, halványító szerek vagy smink (ha idősebb leszel), de nem is feltétlen muszáj eltakarni, ha aprók, az kifejezetten bájos tud lenni. A természetes vörös haj meg ritkaság, növeszd meg és ápold, hogy szép, dús, fényes legyen, kevés pasi nem pörög rá egy ilyen hajkoronára. Ha az alakod is jó, pláne nyerő vagy.
2016. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Te nem vagy normális. Másnak nincs keze vagy lába, te meg itt vinnyogsz a szeplőid miatt. Kérlek, szedd már össze magad. Mondjuk kezdj el sminkelni. Nem létezik természetes szépség, szerintem. Vagy próbálj ki új frizurákat, monjuk vágasd le, vagy ott a mellír is.
2016. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mi a bajod a szeplők azok cukik tudnak lenni :)
2016. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nem létezik természetes szépség, szerintem."


WTF?? Ennyire hozzászoktatok a műanyag nőkhöz??

2016. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A voros csajok jol neznek ki
2016. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Küld képet és megmondom ronda vagy-e

(lány vagyok, teljesen hetero, csak ugyebár a lányok máshogy látják egymást)

2016. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
MI???? a szeplő és a vörös haj szerinted a legrosszabb dolog? Pedig ez a 2 a legvonzóbb kombó. Áhh lehetetlen hogy csúnya legyél. Képet akarok ezt látnom kell. Ha ez 2 meg van nem lehetsz csúnya :D
2016. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ronda baratod meg lehet...
2016. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Küldesz képet privátban?
2016. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szeplős, vörös? A legjobb kombó :D Én pl a vörös hajú csajokat imádom.
2016. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!