Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hülye kérdés! Segítség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hülye kérdés! Segítség?

Figyelt kérdés
Gimiben lehet ismerkedni? Fiúkkal találkozni? Gimibe fogok menni de nem tudom milyen. Nagyon félek tőle. Lécci normálisan válaszoljatok! Esetleg írnátok tapasztalatokat?

#ismerkedés #gimnázium #pasi #visszahúzódó vagyok
2016. okt. 11. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, agimiben nem lehet semmi nek egyénisége, egyenruhába kell járni, külön vannak fiú és lány osztályok és ha ránézel egy fiúra rögtön kicsapnak
2016. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye a kérdés. De szeretnék normális válaszokat kapni. Visszahúzódó személyiség vagyok ezért is tartok tőle annyira.
2016. okt. 11. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ milyen gimi. Igen lehet, de ha "csúnya" vagy akkor a kiközösítés vár rád. Ha csendes vagy akkor is. Légy beszédes,vezér egyéniség és akkor minden oké lesz.
2016. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne szenvedjél. A gimi az egy közösségi hely, másik osztályokból is lehet barátságokra szert tenni a sajátodon kívül is, sőt, van aki ott ismerte meg a későbbi házastársát. Ne féljél! Minden rendben lesz! És igen. Klassz kérdés:)
2016. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(4.vagyok,én egy másik 73%-os)
2016. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 10.es vagyok perpill.nekem sokkal egyszerűbb itt ismerkesni mint alsoban. Fiukkal is simán.. csak száj kell hozzá c:
2016. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! En most tavasszal erettsegiztem. Nekem a gimi sokkal rosszabb volt mint az altalanos. Ez is attol fugg milyen ember vagy . tapasztalataim szerint az embernek akkor vannak sok baratai gimibe ha hulye ,nem tanul mert az mennyire jo mar , bunko , es amugy az se nagyon szamit szerintem h szep e valaki (nalam ez = sportos alak pl) mert itt mindenkinek az elhizott lanyok kellettek akiken van mit fogni... Szerintem ha pl tenyleg tanulni szeretnel es normalis ember vagy akkor nem nagyon leszel a tarsasag kozeppontja de ha ilyen tipikus fekete festett haj egyenes , bordzseki, piercing, haspolo, mint a lanyok 80 szazaleka ,akkor biztosan tudsz ismerkedni ! Amugy is csak nehezebb :D
2016. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk az okos lanyoknal sincs gáz helyzete
2016. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!