Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiútól megkérdezem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiútól megkérdezem, hogy hozzám jön-e feleségül, akkor vágja mit akarok tőle?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok,de nem szokásom megmondani ha tetszik,idegesíteni szeretem a fiúkat,meg szekállni,olyan jó érzés :D Nők napjára adtam csokit az egyik fiúnak,azt hitte hülye vagyok xdxd Vagy ha csak szekállom,mondjuk bökdösöm (nem facebookon) akkor tudja,hogy bejön nekem?
2016. okt. 17. 07:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%

Persze, hogy rögtön vágja, rögtön érti: te akarod a kapcsolatban viselni a kalapot, te akarsz irányítani, dönteni, te akarod megmondani neki, hogy mit-mikor-hogyan.

No ez az, ami egy hapinál nem jön be!

2016. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit gyerekes vagy.
2016. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

szerintem kérdezd azt, hogy hozzám jössz férjül?

- egy fokkal intelligensebbnek tűnsz majd a szemükben

2016. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nők napjára adtam csokit az egyik fiúnak,azt hitte hülye vagyok xdxd"


Jól hitte.

2016. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
6%

Persze, ha az illető "meleg" párkapcsolatban gondolkodik, akkor már jogos a kérdés: érti-e a megszólított, hogy mit akar tőle???


De nem hiszem hogy érti, hacsak nem vagy abban teljesen biztos, hogy ő is meleg.

2016. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#5

Most látom, hogy a kérdező lány, és egy fiútól akarja kérdezni.

Hülyeség ilyet kérdezni egy fiútól.

2016. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha 14-15 éves vagy, akkor ez treljesen normális viselkedés. Ha ennél több, akkor nagyon ciki vagy.
2016. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%

Feleségül? Egy fiú?

Akkor már inkább azt kérdezd, hogy férjül.

Csokit nőnapra???? Miért????? Nő????? Miért nem inkább Valentin napra adtál neki csokit???

Szerintem ezekből mind az vágja, hogy nem vagy százas.

2016. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Hany eves vagy?10?

Mi 7 evesen viccelodtunk azzal,hogy egy hosszu haju fiu osztalytarsunknak vittunk csokit nonapra... Elso osztalyban ez belefer,kesobb nem nagyon.

2016. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem máris veheted a jegygyűrűt, tetszik a stílusod :D Amúgy szerintem igen, a legtöbb fiú az ilyesmíből levágja, ha van egy kis esze. Max ha mégse akkor jöhet a következő feleségjelölt ;))
2016. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!