Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes osztálytársamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes osztálytársamnak van barátja/barátnője, és én meg úgy érzem, hogy nekem soha nem lesz barátom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
16/L

2016. okt. 23. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el jönni fog az.
2016. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt mar ilyen hogy korulottem sok embernek volt baratja/baratnoje de ez engem nem tudott nagyon zavarni talan egy kicsit mert tudtam hogy majd nekem is lesz baratom valamikor es meg azota sincs amugy de en nem vagyok annyira meghalva emiatt mint pl a baratnoim akiknek szinten nincs baratjuk es minden nap sirnak nekem hogy ok ezt mar nem birjak meg hogy ok is boldogok akarnak lenni meg stb.. Szoval ne gondolj ilyen butasagokra hogy neked soha nem lesz senkid mert lesz csak nem most vagy kitudja es turelmesen kell varni :) 17/l
2016. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj annyira ne akars mert ha csak eroltetve akarod akkor max 2-3 honapos kapcsolat lesz.

Ha nem vagy biztos magadban akkor csak varjal az a bizonyos ugyis rad fog talalni ha kapcsolatban vagy ha nem. :)

2016. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!