Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pasim?

Figyelt kérdés

Tudom sokan felteszik ezt a kérdést..13 éves vagyok,de érettebb a koromnál,szóval ne gyertek azzal,hogy "menjé' játszani a barbiddal"..én ezt komolyan gondolom,facebookon iy egyre több fiú jelöl be,de nyilván nem fogom azt írni,hogy"szia teccel járunk?"...,komolyan gondolom,megértem rá,még sosem volt semmi párkapcsolatom vagy mi,és nem eröltetem vagy ilyenek,de elkezdett ez a téma érdekelni.Mindenképp 14-15éves legyen,mert a velem egykorúak pfuhh..éretlenek..szánalom..

Köszi mindenkitől a (kedves)válaszokat:)


2016. nov. 4. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Szia légy önmagad ne játsz szerepet előbb utobb majd megfog benned valami egy sráct,Sok sikert!
2016. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Szia!Abszolút nem bántásból,de 13 évesen szerintem elég ha maradsz a szorzótáblánál!Nem értem miért akar a legtöbb 12-13 korosztály párkapcsolatot,az egy dolog,hogy te érettnek érzed magad rá és maga a téma is érdekel,de nem biztos,hogy ez valóban így van... A másik:Az,hogy idősebb legyen 2-3 évvel ezt én is adom DE! vajon egy 15-16 éves fiú mit akarhat egy 13 éves KISlánytól?Gyakorolni a szorzótáblát?Nem hiszem..Bőven ráérsz még ezzel.Tényleg nem árt szándékomban megbántani téged és kérlek arra inkább a tanulásra fókuszálj!Főleg ennyi évesen ti(mintha 50 éves lennék,úgy beszélek)azt se tudjátok mi is az a szerelem.Sok mai fiatal kapcsolatot akar miközben általános műveltség nuku..Nőjél még egy kicsit és ha a "sors" úgy akarja rád talál a szerelem... ezt nem kell erőltetni főleg ennyi évesen!Szerintem nem vagy,hülye szóval csak ügyesen!
2016. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
94%

14-15 évesek is éretlenek, csak nézőpont kérdése 22F


ui.: a 10-11 éves "pasiknak" te már érett nőnek tünsz.

2016. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó módszer, ha az alattad kettővel lévő kérdés feltevőjével elkezdesz beszélgetni. Ő még pont csajt keres. Minden meg van oldva.
2016. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Pont ez a kijelentés, hogy "akarsz egy pasit" mutatja, hogy mennyire nem vagy erre érett.
2016. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden ilyen korú lány azt állítja magáról, hogy érettebb a koránál (meg h mások is mondják.. esetleg az elfogult szülők):DD.

De ne foglalkozz ilyen dolgokkal még szerintem. Ahogy te a veled egykorú fiúkat éretlennek mondod (egyébként a 14-15 évesek is azok, ha már általánosítunk), a nálad idősebb fiúk és lányok fognak téged annak titulálni, ha nagylányosat játszol.

13 évesen tanulj inkább, tényleg, hidd el, fontosabb. Barátkozz fiúkkal (is), de ne pasizz. Főleg ne 15 éves sráco(ka)t akarj megfogni, mert sokuk életenének sajnos már ennyi idősen része a testiség..

De ha esetleg mégis összejönnél valakivel (akinek a legjobb ha csak a kezét fogod még), akkor legyen az inkább ugyanannyi éves mint te. És megértem, hogy nem találod túl értelmesnek a többi 13 évest, de az iskolán kívül is van élet. Matek szakkörön, vagy olvasó szakkörön (vagy nem tudom milyenek vannak:D) biztos normálisabbakat találsz.


És remélem nem sértettelek meg bármivel is.

2016. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi a legfelső életkor?
2016. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pasit szeretnel akkor 15+ evesek fele nyiss, nem biztos hogy ezek a mai kisgyerekek fel tudjak fogni mi az a kapcsolat.

Ha legalabb 14 lennel meg azt is mondanam hogy irj ram, de a 13 az huzos szamomra :D

2016. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2016. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél ebay-ről.:3
2016. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!