Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első nagy szerelmet mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmet mindig nehezebb elfelejteni? 19/f

Figyelt kérdés
Egy éve hogy vége. Kicsit több mint egy évig tartott. Ez helyes, nem bánkódom de olyan kedves a lelkemnek. Első komoly barátnőm volt, akit akkor úgy éreztem tényleg szeretek. Utána ismerkedtem lányokkal de pár hónapos "ismerkedés-járás" után sem tudott megrázni egyik sem pedig úgy gondolom érdekeltek ugyanannyira. De ő valahogy a mai napig.. A mai napig nála van egy részem vagy nem értem.
2016. nov. 7. 07:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Néha eszembe jut, hogy habár eltelt egy év. Fiatalok vagyunk mindketten. Első nagy gyerekszerelemnek érzem utólag mert sok közös nem volt. Attól még bennem van, hogy vajon eszébe szoktam e jutni néha amikor régi " közös" helyek mellett haladunk el vagy bármi.. A többi barátnőmnél ilyet sose éreztem. Nekem sokszor eszembe jut a hétköznapokban, vajon mi lehet vele stb.. De sosem negativ ertelemben. Nem kivanok neki semmi rosszat , helyes hogy elvaltunk.
2016. nov. 7. 07:07
 2/8 anonim ***** válasza:
"Az első nagy szerelem.." Én túl a hatodik X-en sem tudom elfelejteni! Jó rá-vissza gondolni.
2016. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlen függ össze.

Nekem csak 2 exem van. Az első 5 és fél évig tartott, a második 4 évig és a másodikhoz sokkal több pozitív emlék és érzelem köt, nem mondom,hogy jobban is szerettem mert nyilván azért voltam az elsővel is közel 6 évet mert szerelmes voltam belé,de a kapcsoltunk sokkal-sokkal jobb volt a második párommal.

Egy férfinek olyannak kell lennie mint amilyen ő volt.

Ha a mai fejemmel találkoznék az első párommal max egy évig húznánk az tuti.

28/N

2016. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
En is eleg fura helyzetben vagyok. Az elso igazi szerelmem mondhatni platoi volt, mert a bar a sraccal egy osztalyba jartunk, sosem beszelgettunk. De ettol fuggetlenul orulten szerettem...mar 2 eve masik suliba jarok, de most sem tudtam elfelejteni. Mindenkiben ot keresem.
2016. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen sajnos mindig emlékezni fogsz rá... akkor is ha pozitív akkor is ha negatív emlék... szerencsés vagy hogy te pozitívan emlekszel vissza... én például nem...
2016. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell elfelejteni, csak tovább kell lépni
2016. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mienk is az volt, sose beszélgettünk érdemben semmiről, csak felületesen. Attól függetlenül csodáltam, imádtam.
2016. nov. 7. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe.. :) De akárhogy is lett vége..mindig mosolygok, hogy mi mindent megcsináltunk.. :)
2016. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!