Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom, hogy hogyan menjek oda hozzá? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, nálam fiatalabb, viszont szerintem neki valaki más tetszik, és így nem merek oda menni hozzá, eddig még soha nem beszélgettem vele.
2016. nov. 10. 21:17
 1/8 partizana ***** válasza:
100%
Ha nem mersz hozzá oda menni, írj rá, nem veszítesz semmit, ha nem teszed mindig bánni fogod talán.
2016. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel! :)
2016. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem merek, mert hát az aki szerintem neki tetszik az jobban néz ki nálam, elkürtölné a barátnőinek, a fél sulinak h ilyet csináltam (szerintem).
2016. nov. 10. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne félj beszélni vele. Az élet túl rövid ahhoz hogy unalmasan éljük le, menj oda hozzá és mondd el neki az igazat! ;) Nem veszíthetsz semmit, ha jól csinálod akkor simán Elmegy veled egy randira és többre is. Ismerjétek meg egymást alaposan, de ne azonnal térj a lényegre, azzal mindent elcseszel. Sok sikert! 😉
2016. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs elég önbizalmam, szerintem sokkal rondább vagyok, mint ő és szerintem kinevetne.
2016. nov. 10. 21:40
 6/8 dominik19981120 ***** válasza:
100%
Soha de soha ne ismerd el ha valaki jobban nézki nálad,ha nagyon nincs bátorságod akkor legyélvele kicsit nagy képü de csak egy picit és akkor menni fog.
2016. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer biztos meg kell próbálnom, mert már napok óta másra nem gondolok.
2016. nov. 10. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, lett valami? :D
2016. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!