Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy gondolja meg magát és akarjon egy csávót?

Figyelt kérdés

Teljesen oda vagyok egy lányért de senkivel sem foglalkozik így én sem jöhetek képbe nála. Kezdek megbolondulni . Nem kell más csak ő minden megvan benne amit kerestem nem tudom mit csináljak ha vele nem tudok össze jönni már nem is akarok élni.

Kb 1 hónapja ismerem én 21 ő 19


2016. nov. 15. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elösszöris menj el vele inni, úgy barmit is csinálsz, egyszerűbb lesz. Azután a lehető legtöbbször érintsd meg, lehetőleg minel nagyobb feluleten. Szoval csak egyszeruen keltsd fel benne a vágyat... Aztán, ha nem is lesz semmi az este, talan elkezd rólad másképp gondolkodni. Legalabbis az en baratom engem így szedett fel, persze ez akkor nem tűnt fel, csak késöbb elmesélte. Én is csak reggel ugy keltem fel, hogy más szemmel nézek rá, mint eddig, pedig semmi se tortent az este
2016. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt kiismerted alaposan? lehet ha jobban megismered még se fog ennyire tetszeni:) amúgy talalkozzatok,próbáld belopni magad a szivebe:)
2016. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!