Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszi hogy szórakozok vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi hogy szórakozok vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel többször kavartam már szórakozóhelyeken. Én nem szeretem annyira kimutatni az elején hogy mennyire odavagyok valakiért főleg hogy nem is nagyon beszéltünk még. Ezért nem keres soha mert azt hiszi "terkózok" ?? Vagy egyszerűen nem érdeklem?
2016. nov. 20. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szereted kimutatni az érzéseidet, de kavarsz vele?

Valószínüleg nem akar ennél többet, azért nem keres.Esetleg könnyű nőcskének tart, vagy úgy van vele, hogy ennyit akarsz tőle.Kérdezz rá!

2016. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!