Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként hogyan tudnék kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan tudnék kezdeményezni, "fiúzni"?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha kicsit érthetetlen a kérdés, de van egy fiú akibe szerelmes vagyok és régóta tetszik, nagyon szeretnék vele összejönni. Ugyan annyi idős mint én, suliból ismerem. Még nem volt barátom, neki sem barátnője. Nem tudom, hogy mennyire jövök be neki, de nagyon szeretném hogy érezzen irántam valamit. Hogyan tudnék tetszeni neki? Mit csináljak, hogyan kezdeményezhetnék? Oké, beszélgessek vele de hogyan meg miről? Általában nem beszélgetünk annyit, furcsa lenne ha csak úgy odamennék hozzà és nem akarom olyan feltűnően. Tippek? Próbálok a közelében lenni, nevetek a poénjain ha mond valamit, ha beszél valamiről, mutatom hogy érdekel amiről beszél kedves vagyok vele. Hogyan tudnék barátkozni vele, ismerkedni?

Lányok, ti ezt hogyan csináljátok?


2016. nov. 20. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

En ugy csinálom, hogy sokat szemezek vele, ha ramnez ramosolygok, próbálok minél többet beszelni vele. Azt tanácsolom, hogy ne annak add ki magad, akit O akar látni, hanem annak, aki valójában vagy.

Pl.: ha szoktal néha káromkodni, az O társaságában is csináld, mert az nem megoldás, ha másnak mutatod magad. Olyannak szeressen, amilyen Te vagy és ne olyannak, akit lát.

2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszi. Nem adom ki másnak magam, nem is nagyon tudnám, de tényleg érdekelnek azok a dolgok is, amik őt érdeklik.
2016. nov. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!