Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Most akkor mi is az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most akkor mi is az igazság?

Figyelt kérdés

Ha egy lány nem sminkel, nem érdeklik az aktuális trendek, megkapja azt, hogy igénytelen, hogy nézhetne ki jobban is, meg hogy tegyen már magáért, stb...

ha pedig kicsit divatosabban öltözik meg sminkel, akkor pedig az a baj, hogy lehetne természetesebb is...


Most akkor melyik?



2016. nov. 23. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
aki ronada sminkeljen aki nem az nem. kb így gondolják :p
2016. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak már nem egyszer feltűnt, hogy egy sima fekete szemceruza is ,,mű".
2016. nov. 23. 16:17
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
aki ilyenen is fennakad azt hagyni kell a francba. azért manapság a többség nem akad fent a sminken ha az igényes és nem olyan benne a csaj mint egy kivakolt prosti.
2016. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nos, aki ezt mondja, azzal nem kell foglalkozni! VISZONT ha valaki tényleg természetesen szép, azt csak elrontja az extra smink, hacsak nem profi az illető, viszont ha kicsit előnytelenebb kinézetű (randa), akkor meg kell is, de mértékkel
2016. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tudom, de pl. ha mutatnék egy fiúnak két képet, amin egy smink nélküli és egy szemceruzás lány van, akkor tuti az előzőre szavazna, mert ,,az sokkal természetesebb"!

De ha elhalad mellettük egy fullos plázás csaj az utcán, még utána is fordulnak.

2016. nov. 23. 16:40
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Mértékletesség. Mindenkinek más tetszik. Azért szeretik a sminkes csajokat, mert feltűnően szépek. De viszont nem tudják, hogy mi mellett kell minden reggel ébredni. Ezért is szeretik a természetes arcbőrt, mert nem éri meglepetés. Van egy arany középut. Én csak hétvégente sminkelek. És csak szempillaspirált használok. Minek több?! Esetleg ha van néha valami pattanás.... 18/l
2016. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6: ott a pont :)


És am én is L/18 vagyok, jó látni, hogy nem maradtam magamra a véleményemmel :D

2016. nov. 23. 16:49
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Természetes :D

de ha jól ál neki sminkelje magát, nem érdekel :D

2016. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
76%
Az arany közép út legyen a ruhákban saját stilusod ami neked bejön. A smink pedig ne vidd túlzásba csak a szemedet húzd ki és használj szempilla spirált és szájfényt de ennyi semmi puder semmi pirosító vagy ennél több mert mű nőt jutatja az emberek eszébe! Ha ezeket be tartod valósnak tűnsz és aranyos csajszinak is :) SOK SIKERT :)
2016. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Alap hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be. Miért gondolod hogy a "Fiúk" egy teljesen egyhangú véleményen lévő homogén csoport? Több eszed is lehetne kérdező-
2016. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!