Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek lányoktól? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek lányoktól? 19/F

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szinte félek a lányoktól. Már a szemükbe alig merek nézni.. nagyon szégyenlős vagyok előttük. Nem hiszem hogy egy régi csalódás miatt lehet ez mert nem volt még kapcsolatom. Az osztálytársaimhoz meg régebbi ismerősökhöz sem tudok nagyon közelednid ha lányokról van szó,idegen csajok előtt pedig szinte teljesen leblokkolok. Tudom volt már hasonló kérdés de ott nem találtam jó választ a kérdésemre: Mit lehet ezzel csinálni?


Jó lenne már egy barátnő meg minden (szerelmes is voltam már reménytelenül) de így nagyon nehezen lehet megoldani. Csomó haverom van, aki teljesen normálisan képes közeledni akár idegen lányokhoz is. Nekem meg szívem ver a négyszeresén ilyen helyzetbe...


Ezek miatt,még pl.:ölelés,puszit sem kaptam még soha lánytól(így nyílván komolyabb dolgok sem történtek meg)


Bulizni sem járok,végig az járna a fejemben,hogy mások mit gondolnának,ha valaki nevetne akkor pedig,hogy biztos rajtam nevet.



2016. nov. 24. 22:41
 1/9 anonim válasza:
ne gondolj semmire ha nagyon felsz szamolj el magadban 3-ig es akkor startolj ra a csajra
2016. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy mint én. 21 évesen meg csak egy csajom volt. Nálam nem négyszeres hanem 7. 😃

Ne aggódj viszont semmi miatt, majd az a lány ezt érezni és tudni fogja, nem fog emiatt bántani téged.

Nekem most volt egy hosszú szerelmem de valszeg csak beképzeltem az egészet úgyhogy muszáj volt túltennem magamat rajta.

A lány szószerint elsétált mikor odementem hozzá, majdnem belehaltam. Aztán napokig bőgtem mire hirtelen jobban lettem.

Neked se szabad állandóan ezen agyalnod.

Én ma már tiszta lappal kezdtem példaul.

Gamekapocs-ra írtam egy blogot régóta elöszőr, pár filmről pedig múltkor töröltem az összes régit mert meguntam vmiért 😞

Solomon nevem, ha erdekelnek játékok meg hasonlók regisztrálj. Ott dumálhatunk ilyenekről, jobb mással foglalkozni.

Azt ha rádtalál a neked szánt csaj majd akkor nem is fogsz ilyeneken agyalni.

2016. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki, 19 évesen ugyanebbe a cipőbe járok. Barátnőm még nem volt akivel el tudtam volna képzelni, kezdeményezni olyannál aki tetszik vagy jelent számomra valamit nem merek.
2016. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.Ha számolok akkor csak több időm lesz arra gondolni,hogy úgysem jönne össze.


2.játszom párral,de nem mondanám magam kockának


3.Szerintem,úgy,hogy jóformán még beszélni sem merek a lányokkal,úgy lehet bármilyen kedves,akkor sem fog leesni neki,hogy tetszik nekem

2016. nov. 25. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyílván valóan az elutasítástól félsz, de nem kell! Ha próbálkozol veszíthetsz, ha nem próbálkozol már veszítettél is...tudom, hogy közhely ez, de igaz! Megéri próbálkozni akármennyire is nehezen megy eleinte, aztán majd bele jössz és meglátod, hogy nem is nagy dolog az egész!:)
2016. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennük sincs semmi extra, ők is csak emberek, mint a férfiak. Ne spilázd túl!
2016. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 driverboy válasza:

Tapasztalatból írok.. Annyi a lényeg, hogy légy laza.

Nem abban az értelemben, hogy szétesel menet közben, hanem, hogy nem görcsölsz rá semmire.

Ami miatt ez a helyzet veled, valószinüleg egy csomót agyalsz azon, mit mondj, ha azt kimondod, hogy fog hangozni, elég humoros is egyben, elég választékos is egyben stb.

Nem kell ennyire a mélyére menni a dolgoknak, ha nem vagy "csodabogár", és egy hétköznapinak mondható stilussal rendelkezel, akkor csak simán, használj olyan szavakat, olyan stilusban, amit a helyzet megkiván.

Ne akard azonnal lenyügözni, hogy minél hamarabb tul legyél rajta. Haladj inkább lassan, de magabiztosan.

Ha nem szoktad bármilyen társaságban leégetni magad azzal, hogy "hülyeségeket" beszélsz, akkor a beszédkészséged is valoszinüleg rendben van, hasonló módon szolj a lányokhoz is, alkalmanként ki - ki egészitve a mondandódat némi kedvességgel, bókkal. Ezekre a bókokra ne feltétlen várj azonnali hálálkodást egyebet, mond ezeket úgy mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Ez magabiztosságot, és érzelmi gazdagságot is sugallni fog a lányok felé, amit ők kimondottan szeretnek.

Öltözködésben ha nem vagy jártas, kérj segitséget hozzá ertöbbektöl, hordj olyan ruhákat, amik kiemelik az elönyeidet, lazák, kényelmesek, de mindenképpen férfiakasak. Ha jól érzed magad a bőrödben, azt megérzik mások is, nem csak a lányok, és ez mindenképpen pozitiv.

Lehet elsőre távoliaknak tünnek ezek, de gyakorolni kell, minden ilyen megtett lépéssel egyre közelebb kerülsz majd ahhoz, hogy természetessé válik ez számodra, és egyszer csak azon kapod magad egy ilyen szituácio után, hogy "elfelejtettél" görcsölni...

Sok sikert! Ha van bármiféle tapasztalat ird meg! ;)

2016. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,ha próbálkozok pl.: 10 lánynál de csak 1 mondana igent,akkor 90%-ban visszautasítást kapok vagyis kilencszer veszítek.


A humor pedig nem az erősségem,egyáltalán nem tartom magam viccesnek,a lányok max rajtam nevetnének.

2016. dec. 5. 22:05
 9/9 anonim válasza:
nézd ne haragudj de te belülről lány vagy ,így azért nem mersz lánnyal kapcsolatot részesiteni,szerintem irj be meleg társkeresőre badoo,twoo ott válaszd férfit keresel ,én nem itéllek el én is így vagyok csajoknál semmi esélyem amióta pasim van azóta boldog vagyok igaz csak orálisan csináljuk sok sikert
2018. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!